Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Negatív teszt, még is késik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negatív teszt, még is késik a menstruációm?

Figyelt kérdés

Június végén együttlét során kiszakadt az óvszer, és rákényszerültem az eseményutáni tablettára, amit nagyon nem szerettem volna, hisz tudom mekkora adag hormon mennyiség van benne. A menstruációm rá 2napra meg is jött, napra pontosan. Örültem is kicsit, hogy talán még sem zavarta meg annyira a szervezetemet?!

Most augusztusban, viszont még nem jött meg, 5napot késik.. 2x teszteltem, de negatív lett az eredmény.

Esetleg ez a 72órás gyógyszer miatt lehet, vagy korán tesztelhettem, és egyébként pozitív?

Azért is aggódom, mert nekem pontos szokott lenni a menstruációm. Más jeleket nem látok magamon, ingerült vagyok, és a mellem kicsit megduzzadt. (nem feszül,nem fáj)


Köszönöm a válaszokat.


2017. aug. 21. 11:15
 1/1 anonim válasza:
Szerintem ne stresszeld tul. Sok oka van annak , ha kesik a mensi.. Mint irtad, negativ lett a teszt , akkor semmi ok az aggodasra. (Ha ennyire nem hagy ez nyugodnj, akkor probalj ki mas markaju tesztet . ) Ne idegeskedj, mert ha valaki stresszes, az is keslelteti a menstruaciot. Az is lehet, hogy a gyogyszer zavart be. Nem ettel mostanaban sok citromosat? ( A citrom is kesleltetheti.) Egyebkent meg, nagyreszben nekem is pontos szokott lenni, de az , ha ket hetet kesik meg nem utal terhessegre. :))
2017. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!