Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Missee fogamzásgátló szedése?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amasik kérdése:

Missee fogamzásgátló szedése?

Figyelt kérdés
Elolvastam a betegtájékoztatót de nem találtam benne választ a kérdésemre,(a nőgyógyász nem ismertetett semmit a gyógyszerről). Nos, elsőnek fogok fogamzásgátlót szedni és ugye ez 21 rózsaszín és 7 "placebo" fehér tablettából áll. Ha megjön akkor a fehér tablettával kezdjem? Illetve az érdekelne még amit itt olvastam hogy 8-10napig eltartott az első hónapban a menstruációja egy lánynak fogamzásgátló szedése elején, hogy ha tovább tart a menzeszem mint 7 nap, akkor rózsaszínnel folytassam vagy a másik levélből a fehéreket szedjem amíg el nem múlik?

2017. aug. 23. 13:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlen rossz kategóriában hagytam.
2017. aug. 23. 13:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként általában Missee-ről szinte csak negatívumot olvastam ami kissé elbizonytalanított, hogy egyáltalan elkezdjem e szedni.
2017. aug. 23. 13:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Mikor kezdheti meg az első csomagot

- Ha az előző hónapban nem használt semmilyen hormonális fogamzásgátlót

- Kezdje el a Missee 0,10 mg/0,02 mg filmtabletta szedését a ciklus első napján (azaz a menstruációs periódusa első napján).


tehát a rózsaszínnel kezded.

2017. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy levél gyógyszer, egy ciklus. nem kevered másik levéllel, nem pótolod semmivel. ha 8-10 napig vérzel, akkor is az egy levelet szeded be.
2017. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 23. 19:19
 6/9 anonim ***** válasza:
28%

Már nem szedek fogamzásgátlót- hogy válaszoljak a privát üzidre- de tudok értelmezni egy használati utasítást.

Nincs túl jó véleményem amúgy sem a fogamzásgátlókról, én azt vallom, hogy az óvszer az, ami a legjobban véd. Mindentől.

2017. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
En pont misseet szedek, negy hónapja. Nekem nincs vele negatív tapasztalatom:)
2017. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Negatív tapasztalatom nekem sincs vele

Viszont mikor bementem a háziorvosomhoz kiíratni azt mondta nem is érti a nőgyógyászt, azonnal kiírt egy másikat /az okát nem tudom/

2017. aug. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tudom hogy regi kerdes, de ezzel a retek Missee-vel kapcsolatban ideirom a tapasztalatomat: Novemberben 4 nap kesessel jott meg 4 napra(7-8 nap szokott lenni) majd ugyan ez decemberben is, itt a 2 verzes kozott meg eltelt a 3 het. Ra 2 hetre elkezdtem barnazi, ami 5 napig tartott majd 8 napig vereztem mint az allat. Mikor elmult ra egy hetre kellett vna megjonnie a megvonasosnak, akkor meg nem jott meg mikor kellett volna. Januarba is ez volt, hogy ettol a hosszu verzes vegetol szamitva 2-2,5 het mulva ujra. Ez volt 2 hete, most megint erzem hogy meg fog jonni. 2 hetem van meg a placeboig. 2 eve szedem, koltozes miatt fel eve orvos valtas is volt. Elmentem hozza, es flegman hozzamvagta hogy elofordul. Magan nogyogyaszt kerestem, a honapban fogok menni hozza mert szerintem meg rohadtul nem normalis. Csak egy negativ velemeny a tablettarol. Vigyazzatok magatokra, puszii!
2018. febr. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!