Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után kinek milyen...

Szülés után kinek milyen fogamzásgátlót írt fel a doki? Mennyire voltatok vele megelégedve?

Figyelt kérdés

2017. aug. 22. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Cerazette

Bevált.semmi gondom nem volt vele

2017. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem ajánlotta az orvosom a fogamzásgátlót szoptatás mellett, mert mondta, hogy csak átjut a tejbe valamennyi része mindennek, amit beveszek... Plusz nagyjából fél év múlva tesót szeretnénk... Így addig megoldjuk máshogy a védekezést. Viszont ezzel a szoptatás alatti gyógyszerről egyetértek vele. Meg már elég ideig mérgeztem magam fog.gátlóval.
2017. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nacrezt, aztán Azaliát, mert az elsőt nem lehetett egy időben kapni. Semmi gondom nem volt, 2 éve szedem, most fogok visszaállni normálra, nemrég hagytam abba a szoptatást.
2017. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
es ha mar nem nagyon szopizik .. max naponta egyszer kell neki a tejcsi az is cumisuvegbol.. lehet gond belole ha tovabbra is azt szedem amit szoptatas alatt kell ?
2017. aug. 22. 17:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Mar alig szopizott kisfiam es Azaliat irt a doki. 1,5 honapig tudtam szedni mert 1-2 napos kihagyassal folyamatosan megvolt es a vegen annyira gyenge , erotlen voltam , h az agybol alig birtam felkelni. Az orvos szerint mindegy , h napi 1* vagy 6* szoptatok nincs kulombseg , ugyanazt irja. Ha mar egyaltalan nem szoptatok akkor ir masikat.
2017. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Én most váltok, 1 hónapja nem szoptatok, de azt mondta a dokim, hogy nyugodtan szedjem be, ami még van, és akkor váltsak, ha elfogyott, nem leszek terhes. Szóval szedheted akkor is, ha 1x szoptatsz.
2017. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azalia.


megölte a libidómat.

2017. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Semmit. Megszakítással védekezünk de nem lenne gond a tesó sem, viszont gyakori szoptatás az önmagában fogamzásgátló hatású mert még a mensi sem jött meg 10 hónap alatt.
2017. aug. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, azért ez nem egy életbiztosítás... nekem pl. igény szerinti szoptatás mellett jött meg 8 héttel a szülés után. Ha a 6 hetes kontroll után elhiszem, hogy a szoptatás fogamzásgátló, igen kicsi korkülönbséggel jöhetett volna a tesó. Barátnőm igény szerinti szoptatás+pharmatex mellett lett terhes a lánya 8 hónapos korában, most szült. A szoptatás NEM fogamzásgátló. Attól, hogy nincs mensid, maradhatsz terhes, mert az első kósza peteérésből is megfoganhat az a baba. Persze ha nem gond, hogy jön a tesó, akkor ez mindegy, csak azért írom, hogy azért ezt más ne vegye annyira készpénznek.
2017. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy nem gond, de amúgy védekezünk azt is írtam.
2017. aug. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!