Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlò 2 tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlò 2 tabletta kimaradása?

Figyelt kérdés
Menstruacio utan csutortokon kellett volna szednem a gyogyszert,de sajnos nem tudtam elmenni receptet iratni.Ma elmentem gyogyszertarba egyet kaptam,majd be kell vinnem ugye a receptet.A kerdesem annyi lenne,hogy ma reggel beszedtem egyet.Mondjuk a pentekit.Beszedhetem delutan a csutortokit este meg a szombatit? Vagy inkabb 1et hagyjak ki? Melyik jobb es biztonsagosabb?
2017. aug. 26. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már túl sok kihagyás. Ezt már pótolni nem tudod.

Ilyen esetben hívd fel az orvosodat, vagy meg kellett volna kérdezned a gyógyszerészt.

Remélhetőleg a szünet alatt nemi életet nem éltél, mert ha igen és nem védekeztél más módon, akkor nem voltál védett, tehát lehetsz terhes.

Illetve ha most folytatni fogod, akkor sem leszel egyből védett, kiegészítő védekezést kell alkalmaznod 1 hétig biztosan. Illetve azon se lepődj meg, ha felborul az egész ciklusod és össze-vissza jön majd meg.

2017. aug. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem volt a szunet alatt sex.
2017. aug. 27. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!