Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha tablettát szedek, akkor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tablettát szedek, akkor a menzesz a hét napos szünetben fog megjönni és hét napig tart?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy triviális kérdés, de valami ilyet írt a tájékoztató
2010. máj. 26. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű, h az első napon megjön és az utolsóig tart. lehet, h csak a 3-4-5. napon jön meg, utána tarthat tovább, mint a szünet vége. nekem pl 4. napon szokott megjönni, és 6 napig tart, szóval még két napig megvan amikor már szedem a következő levéllel. a szervezeted nem egy gép, ami gombnyomásra működik :) 18l
2010. máj. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én amikor szedtem a gyógyszert -hétfőn elfogyott csütörtökön meg jött a havim- 5-6 napig tartott.Nem fájt a hasam egyálltalán és nem volt pattanásom sem.

31 hetes kismama

2010. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszermentes napok valamelyikén fog megjönni (nekem az ötödiken szokott), és nagyjából öt napig tart. De ez egyénenként változó, majd kitapasztalod.
2010. máj. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok, de én is tudom a kérdésedre a választ, mivel a barátnőm is jóideje tablettát szed.Igen a szünetben lesz, és tarthat 6 napot vagy 5, változó.:D

23/F

2010. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én pld. szombaton veszem be az utolsó tabit, kedden jön meg délután és péntekig, esetleg szombat délelőttig tart. Vasárnap pedig kezdemaz új levelet. Tehát mint látod, nem 7, hanem csak kb 4 nap. De ez azért egyénenként változhat.
2010. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok! ha kérdezhetek, akkor a tabletta az eddig normális ciklust akkor elég rendesen bezavarhatja, vagy nem?
2010. máj. 26. 14:07
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel tablettaszedés közben nem menstruálsz, hanem megvonásos vérzésed van, ami pontosan ugyanakkor jön meg mindig, nem mondanám. Ha abbahagyod végleg, akkor utána néhány hónap múlva általában visszaáll a korábbira.
2010. máj. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát, máskor lesz ez a vérzésed, mivel ugye a menzeszed első napján veszed be a legelső tablettát, ezért egy héttel előbbre tolódik a megvonásos vérzés. de ez tényleg napra pontos ciklus, lehet rá nyaralást számolni :)
2010. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Arra gondolsz,hogy miután abbahagytad mi lesz a menstruációddal?Bármi lehet,főleg az elején előfordul,hogy rendszertelen lesz vagy meg sem jön.Ez elvileg pár hónap alatt rendeződik,ha nem,akkor gond van és mindenképp doki kell!
2010. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!