Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy napi kimaradt tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy napi kimaradt tabletta?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül leejtettem a fogamzásgátlómat. Sajnos annyira, hogy nem találtuk meg.

Bevettem a keddi tablettát (mindegyik azonos mennyiségű hatóanyagot tartalmaz), talán ma meglesz, ha szétszedjük az ágyat.


Ha mégsem, mit lehet ilyenkor tenni?


A segítséget köszönöm!



2017. szept. 5. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót ,drága!! Nem dísznek van!!!
2017. szept. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerintem körülbelül tízszer olvastam el, ha nem többször.

Arról ír, hogy mi van ha egy véletlenül kimarad, de arról nem, hogy olyankor mi van, ha egy tabletta elveszik.

Igen, igen, tudom, védekezés egy hétig más módszerrel is... Oké.

Ennyi?

2017. szept. 5. 09:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy elveszik, vagy kimarad. A lényeg, hogy nem került akármi miatt bevételre. A betegtájékoztató szerint kell eljárni!

Amúgy meg ahhoz nem kell betegtájékoztató, hogy ilyenkor kiveszek egy másik bontatlan levélből egy darabot, azt pedig félreteszem ilyen esetekre és akkor nem gond, hogy elveszett és nem is marad ki!

2017. szept. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, bontatlan levélből vegyél ki egyet, aztán azt a levelet tedd félre olyan célból, hogy ha megint kimarad / elveszted / valami, akkor abból pótolod.
2017. szept. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

"Arról ír, hogy mi van ha egy véletlenül kimarad, de arról nem, hogy olyankor mi van, ha egy tabletta elveszik."


Ennyi ésszel csodálom,hogy még életben vagy..

2017. szept. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

5nél a pont.

Kérdezőnek látszik nem sok esze van....

Miért szerinted ,h kimarad egy vagx elveszik egy a kettő nem ugyanaz esetleg??!

Kérdezőnek Iq nuku. Csak felírtak neki valamit és szedi ész nélkül....

2017. szept. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is volt ilyen, a kocsiban akartam bevenni, és elgurult valahova az ülés alá... Nagyon mérges voltam, de bevettem gyorsan a másnapit, majd amint hazaértem előkészítettem egy új levelet, rá is írtam hogy 'tartalék' és következő nap abból a levélből vettem be, így az aktuális levélből sem hiányzik több, mint ahánynak kell. Hasznos, hányás, hasmenés esetén is.
2017. szept. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2017. szept. 5. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!