Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól erős vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól erős vérzés?

Figyelt kérdés

Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, most lett vége a 2. levélnek... alapjáraton 4-5 napig tartó vérzésem volt, de az is úgy, hogy 1.2. napon több, utána elenyésző.. viszont pokoli rosszullétek kísérték.

Amikor az első levél után megjött akkor is nagyon rosszul voltam, viszont a vérzés 3 nap volt mindössze. Most megint megjött, rosszul nem voltam és a hasam is minimálisan fájt (szinte fájdalomnak sem nevezhető).. tegnap átlagos volt, de ma kb. ömlik belőlem a vér... ez normális, még nem szokta meg teljesen a szervezetem? :/

Pontosan megjött és nem is volt panaszom közben sem..


2017. szept. 12. 12:13
 1/1 anonim válasza:
A második nap mindig erősebb mint az első, szerintem normális. Mielőtt szedni kezdted is ennyire sok volt?
2017. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!