Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A ti barátotok/párotok belétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti barátotok/párotok belétek szokott élvezni? 18/l

Figyelt kérdés
Persze,fogamzásgátló mellett.Én pár hónapja kezdtem el szedni,és mostanában mindig belém élvez a barátom.Kicsit ijesztő a gondolat.Ti hogy vagytok ezzel?Nem féltek,hogy mégis becsúszik a baba?

2017. szept. 17. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Mi 3 évig a ki húzásosat játszotuk most meg gumi a fogamzásgától szét cs*szi a hormonháztartásod


19/L

2017. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Amikor tablettát szedtem, akkor igen, beleélvezés történt. Amúgy, ha valaki rendesen szedi és odafigyel, hogy mik gyengítik a hatását és olyankor alkalmaz kiegészítő védekezést, akkor vajmi kevés az esélye a terhességnek. Én összességében 5 és fél évig szedtem tablettát, nem lettem mellette terhes.
2017. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Belém szokott. De, van kis aggódás.

De én nagyon biztonsági játékos vagyok

Mindig figyelek rá, hogy nem megy-e a hasam, így innentől kezdve az esti étkezésre( akkor veszem be) különösen figyelek.

Bármi ami új az étrendemben, vagy gyógyszer, vitaminplusz, mindig ellenőrzöm hogy nincs-e hatással a fog.gátlóra.

2017. szept. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Legjobb dolog a világon. Úgy konkrétan nem érzem fizikailag, amikor megtörténik, de annyira jó a gondolat. Bizonyos értelemben ez a természetes menete a dolgoknak.


Az elején én is féltem, de hidd el majd elmúlik pár hét/hónap után és jó értelemben megszokod és megtanulod élvezni. Kevés jobb dolgot tudnék az életben mondani, mint amikor a szerelmed benned élvez el


Anyukámmal beszéltünk erről amikor szedni kezdtem és ő is vagy 20 évig viszonylag rendszeresen szedte/szedi, mégsem lett gond, tesómmal mindketten akkoriban születtünk, amikor ők maguk is akartak minket. Engem ez volt, ami nagyon megnyugtatott még.


23/l

2017. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Én egy éve szedek fogamzásgátlót,mikor együtt vagyunk belém élvez. Számomra valahogy ez olyan természetes és "jóleső" érzés. Mert ahogy írták kb ilyen a dolog valódi menete.
2017. szept. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Csak csatlakozni tudok a többiekhez. Szerintem is úgy igazán teljes egy szeretkezés, ha beleélvezéssel zárul. Ha már egyszer az ember lánya szedi a tablettát mindennap, kár lenne kihagyni pont az egyik legjobb részt. ;)
2017. szept. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!