Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharnatex hüvelykup átmeneti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharnatex hüvelykup átmeneti megoldásnak megszakított együttlét mellett elég biztonságosnak mondható?

Figyelt kérdés
Néztem itt pár hasonló kérdést és olvastam hogy sokaknak nem hatott probléma volt vele. Nalunk azonban az a gond hogy tablettaval szünetet kell tartanom, a gumit viszont sajnos egyiknek se preferálja. Kérdem én ha nem jut be sperma.. tudtommal ugye elovaladekbol is adódhat gond. Ennek a kivédésére elegendo védelem a kúp? Kinek mik a tapasztalatai?

2017. szept. 20. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Megszakítással hatásos.
2017. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NEM hatásos. A húgomnak igy született a kislánya, és van egy másik Pharmatexes gyerek is a családban. (De lehet hogy meddőség kezelésére kiváló :D )
2017. szept. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# Te úgy érted,hogy CSAK azzal védekeztek az említett párok?Mert azért az nem ugyanaz,mintha megszakítással csinálják.
2017. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, nem mentem bele részletekbe, valószínűleg a kúpra bítak mindent. És tényleg nem ugyanaz mintha megszakítással csinálná. Ettől függetlenül nem bíznám a Pharmatexre a sorsom.
2017. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Viktorka26 válasza:
Mi 13 éve a kupot toljuk és a krémet! Nem volt soha baj belőle! Amikor akartuk a babàt egyszerűen nem tettem be semmit! Másik hónapban meg se jött! Pici fiunk 19 hónapos! Mi nem megszakitva közösülünk és igy sem volt baj... de kihogy érzi... a biztonságrol meg annyit hogy párom huga gyogyszer mellett lett ikrekkel terhes! Anyàm meg hurok mellett lett a hugommal várandós! A gumi az meg gumi... kinek mi a szimpi...
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!