Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire átlagos, vagy mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos, vagy mit jelent, ha egy lány kapcsolaton kívül is szed fogamzásgátlót csak úgy?

Figyelt kérdés

Ezzel nem nagyon vagyok tisztában. Az életben 9 lánnyal szexeltem eddig, akik közül 2 szedett fogamzásgátlót csak úgy. De úgy "csak úgy", hogy amikor először lefeküdtünk (az egyikkel kb két hét, a másikkal másfél hónap ismerkedés után), mondták is hogy nyugodtan élvezzek beléjük és utána így tartottak a dolgaink hónapokig.

Most megint egy ilyen lánnyal ismkerkedem, aki most a harmadik randinkon mondta, hogy nem szívesen inna alkoholt éppen a fogamzásgátló és a menzesze miatt. (Még nem feküdtünk le)


Mitől, milyen okból van hogy egy lány csak úgy fogamzásgátlót szed? (Olyan válasza érdekel, aki tudja is)

26/f


2017. szept. 25. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hormonzavarok eseten irjak fel peldaul, ha tul sok bennük a ferfihormon, emiatt pattanasosak es szörösek.
2017. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"emiatt pattanasosak es szörösek"


Mármint lennének anélkül, így érted?

Mert mindhárom lány eléggé lányos, nőies arcú, szőrtelen, nem pattanásos és a testük is eléggé nőies, formás.

2017. szept. 25. 19:58
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert jobb így. Állandó védelmet nyújt, rövidebb, gyengébb vérzés, nincs görcs sem fájdalom, szép bőr. Ráadásul jobb folyamatosan szedni, mint elkezdeni, abbahagyni és majd újra elkezdeni, ha képbe kerül valaki. Ennyire nem szabad bolygatni a hormonháztartást.
2017. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ízlik neki ,biztos azért
2017. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
En azert szedem mert rendszertelen a menzeszem illetve fel van borulva a hormonhaztartasom es cirka het centi folotti cisztak nonek a petefeszkeimbe. :) rengeteg oka lehet amugy van akinek a borgyogyasza ir fel fogamzasgatlot az arca miatt es igy tovabb igy tovabb. Illetve felesleges a hormonokat bojgatni azzal hogy szedik hónapokig evekig aztan egy ket honapig egyedulalloak ezert leteszik majd ujra elkezdik ha ossze jonnek valakivel. Ez nagyon rossz hatassal lehet a hormonokra. :)
2017. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mások sem "csak úgy" szedik. Ezer dolog miatt lehet szedni. Én kapcsolat miatt kezdtem el, illetve a menstruációmat rendezte. így napra pontosan jön meg, előtte meg hetekig rettegtem hogy na vajon mikor fog megjönni. Ki lettem vizsgálva a feliratás előtt. Szakítás után is szedtem. Most új kapcsolatom van, pedig nem kevés idő telt el a 2 kapcsolatom között.

Amúgy a jelenlegi barátom teljesen tisztában van a fogamzásgátló szedésével meg mindennel ami ezzel kapcsolatos. Egyidős veled.

23N

2017. szept. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A 4-esen kívül felpontoztam mindenkit.


6: És ha a barátod velem egykorú és tudja ezeket? Én nyilván nem vagyok olyan tapasztalt mint ő és nem másztam bele ennnyire a témába. Két egykorú ember kizárólag ugyanolyan tapasztalatokkal rendelkezhet?

2017. szept. 25. 23:12
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is tudja ezeket a barátom. azért jó ha tisztában van ezekkel a másik, és nem egy 26 éves embernek kell elmagyarázni hogy hogyan véd a fogamzásgátló. de gondolom dugni jó a csajt óvszer nélkül.. bocsi de nagyon idióta a kérdésed majdnem 30 éves létedre.
2017. szept. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!