Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt közületek valakin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt közületek valakinek izmos, sportos asija meg átlagos testű pasija is? (nem egyszerre)

Figyelt kérdés

Melyik volt jobb az ágyban?

A sportos testalkat jelent a látványon kívül más többletet?



2017. szept. 18. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt. Az átlagnál vékonyabb volt jobb, a sportos nagyon tapasztalatlan volt. Látványra nekem nem jelentett többletet, hogy sportos egyáltalán.
2017. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, igen. Szexben semmivel nem tudott többet az izmosabb. Ha az alkatot nézem egyedül az átlagnál vékonyabb pasinak volt borzalmas teljesítménye, az átlagos, vagy annál izmosabbaknak mind jó volt. Nem hiszem, hogy ez alkattól függ.
2017. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt mindkét típusú párom, az átlagos testűvel jobb volt, szeretek markolászni. Jobb volt hozzábújni is.

20L

2017. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én azt vettem észre, hogy a sportos pasik tovább bírják, aktívabbak meg nem szakad le a karjuk, ha esetleg meg kell emelni közben stb. Szóval nekem a sportos pasikkal több pozitív tapasztalatom volt.
2017. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki milyen jó az ágyban, nem attól függ, hogy milyen a testalkata...
2017. szept. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
volt a jelenlegi barátom az átlagos testalkatú és sokkal jobb markolni pl a fenekét és ágyban is jobb a teljesítménye mint az exemnek aki sportos és nagyon izmos volt... amúgy sportos alkat annyit jelentett nálunk h folyamatosa járt edzeni és nem zavartatta magát hogy pont akkor együtt lehetnénk az edzés mindig fontosabb volt mint én
2017. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

#6

Még szép, hogy az edzés fontosabb. A jó testet meg kell tartani, hogy jöhessen a következő nő:)

2017. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk sportos és sportos testalkat között is van különbség. Máshogy néz ki egy testépítő, egy nehézatléta, egy úszó vagy másként egy focista. És az átlagos sem jelenti azt, hogy ronda.

Edzés miatt elhanyagolni a nőt? Ez minden hobby esetén gáz. Én pont emiatt fogok reggel, munka előtt tanfolyamra járni.


Tudtommal az tetszik nekünk, akinek az alkata sugallja, hogy vele jó lesz a szó bármely értelmében. De ha a sportos pasival mégsem lesz jobb, akkor miért tetszenek annyira sokaknak?

2017. szept. 19. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem exem sovány sportosabb fiúcska volt,de nem mondanám izmosnak,sokáig bírta(olyan 1-2 óráig),viszont nem volt vele olyan jó mint a mostanival. Mostani barátom mackósabb,testesebb,szöges ellentéte az exemnek,ő nem bírja olyan sokáig,de a mostani sokkal jobban teljesít
2017. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!