Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fontos megtudnom, lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos megtudnom, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Egy hónapja abbahagytam a Cypromix szedését, amit kb másfél évig szedtem. Amikor még szedtem, együtt voltam egy sráccal, utána megjött rendesen a havim. De ebben a hónapban meg már két hetet késik a menzeszem, pedig nem voltam senkivel. Elolvastam a terhességi tüneteket, és egyik sem jelentkezett nálam! Mennyi rá az esély hogy terhes vagyok? Késhet attól hogy abbahagytam a gyógyszer szedését?
2010. máj. 28. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Most aggódsz mi? De komolyan gondolkozzál már egy kicsit... NEM voltál senkivel akkor hogy lehetnél terhes?!?!?! Te lennél szűz Mária 2 vagy mi?? És igen késhet a fogamzásgátló abbahagyásából fakadóan...
2010. máj. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
javaslom, hogy pisild le a monitort a videokártya meg elemzi a hcg szintedet...valahogy nekem se rémlik úgy, hogy szex nélkül teherbe lehet esni......amúgy ha a tabi betegtájékoztatóját olvastad volna tudnád a választ...
2010. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha nem voltál senkivel akkor nem lehetsz terhes

2010. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem,hogy mire gondolsz!Szóval amikor még szedted a tabit akkor voltál csávóval!De akkor védett voltál,ezért azt gondolom, abból nem maradhatott terhesség!De mivel annyi minden történik az emberekkel,és ha esetleg nem jól szedted a tabit, akkor maradhattál terhes!Vegyél terhességi tesztet és megtudod mi van!Valszeg a tabi abbahagyása miatt késik!Menj el dokihoz és ne idegeskedj!
2010. máj. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, akinek a tabletta szedésének abbahagyása után 1 évig nem jött meg, úgyhogy ne aggódj. Ő utána összejött valakivel, és mivel még mindig nem jött meg neki, minden alkalom után vehette a terhességi tesztet... Valószínűleg nem vagy terhes, csak így hatott a szervezetedre a gyógyszer. Ha még huzamosabb ideig nem jön meg, szerintem szólj az orvosodnak (a fent említett ismerősöm nem ment el nőgyógyászhoz... -.-)
2010. máj. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!