Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a megoldás jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a megoldás jó?

Figyelt kérdés

Még szűz vagyok, van egy barátom, akivel már komolyan gondolom a dolgot, szeretnék vele lefeküdni.

De nagyon félek a teherbeeséstől, egy csómó helyen olvasom, a nem kívánt terhességet, méhen kívüli terhességet, kiszakad az óvszer stb.

Viszont most olvastam a Pharmatex-ről.

Ha azt párosítom az óvszerrel az úgy mennyire jó megoldás?

Kicsit kezdek paranoiás lenni, ami nem jó, mert már lassan a kedvem is elmegy az egésztől, hogy mindenhogy megvan az esélye a teherbeesésnek..

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. szept. 30. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

3 évig úgy sexeltem páromal hogy nem védekeztünk csak ki rántásal 1 éve találtunk jó méretet párom péniszére. 2x szakadt el eddig de mint a 2x észre vettük és vett fel újat szóval ne paráz rá ennyire! :)


19/L

2017. szept. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi több mint egy évig csináltuk úgy óvszerrel, hogy belémélvezett párom. Egyszer sem szakadt ki, terhes sem lettem. Azóta meg tabira váltottunk. Szóval ne aggódj e miatt :)

A pharmatex óvszerrel párosítva jó, magában viszont nehogy használd, csak egy jó tanács. Mert eléggé megbízhatatlan.

2017. szept. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelő méretű óvszert használtok és az előírásoknak megfelelően, akkor nincs az az isten, hogy kiszakadjon. 15 év nemi élet alatt egyetlen egy szakadt ki, még a felhúzásnál, az valószínűleg selejtes volt, de ennyi. Soha egy sem szakadt ki. A Pharmatex pedig az egyik legkevésbé biztonságos védekezés mód. Szóval tanuljátok meg használni az óvszert és nem leszel terhes!
2017. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Aki ennyire nincs tisztában azzal hogy mire való az óvszer és mire a Pharmatex az NE SZEXELJEN!
2017. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De azert szogezzuk le: abban igaza van a kerdezonek, hogyha a srac beteszi akkor van eselye a teherbeesesnek, barmilyen vedekezes mellett. Ezek tenyek. S eleg ha egy milliobol egy eset, de epp te vagy az.
2017. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha így érzed biztonsagosnak, akkor tegyél így! Ez csak rajtad múlik. Magában az óvszer is megvéd, egyébként.
2017. okt. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!