Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy kihagyott szem fogamzasgatlo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gekko111 kérdése:

Egy kihagyott szem fogamzasgatlo?

Figyelt kérdés
Ha az elso heten kimaradt egy tabletta(7. tabletta)es 24 ora kesessel vettem be a tablettat a parommal viszont a 7. tabletta elott 2nappal voltunk egyutt,akkor visszamenoleg lehetek terhes? A masik nap mikor eszrevettem 2t vettem be egyszerre.Elotte minden tablettat rendszeren szedtem.

2017. okt. 3. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
A tablettákat szinte percre pontosan szedtem mindig, de nyaralás alatt hasmenésem lett egy napra valami rossz kajától. Nem is gondoltam rá, hogy ennek így ráhatása lehet a termékenységemre. Mivel a tabletta (egy része) valószínűleg kiürült így terhes maradtam, most töltöm be az első trimesztert. Szerencsére többéves stabil párkapcsolatban élek, de soha többé tablettás fogamzásgátlás!
2017. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetsz. 3 napig eletkepesek a mehben a spermiumok. Raadasul az elso heten a legveszelyesebb kihagyni, es a kiesett hormonadag miatt, az elnyomott peteeresek miatt hajlamos ilyenkor a szervezet tulkompenzalni es raadasul tobb pete erik meg egyszerre sokszor ilyenkor. Ezert van mostanaban egyre tobb ikergyerek, de meg nem mondom most, hogy hol olvastam errol egy nogyogyasz cikket. Ez az atka annak, hogy ilyen alacsony hormontartalmuak a mai foggatlok, viszont van ennek sokkal tobb pozitiv hozomanya is. Imadkozol, aztan szunetben tesztelsz.
2017. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huh , koszi a valaszokat, nemnagyon nyugodtam meg, de bizom benne hogy most kivetel leszek, es nemlesz semmi baj.
2017. okt. 3. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Lesz egy kis szotyid
2017. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!