Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell bevennem újabb szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell bevennem újabb szem gyógyszert? Fontos!

Figyelt kérdés
Este 7kor vettem be szokás szerint a fogamzásgátlót, most fél 10-kor viszont ment a hasam. Vegyek be újabb szemet vagy ne? Kérem segitsen aki tud!

2017. júl. 22. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hasmenés? Egy db lazább széklet nem az. Ha hasmenés akkor ne végy be mégegyet folytasd holnaptól ahogy szoktad de két hétig kiegèszitő védekezés szükséges!
2017. júl. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nagyon görcsölt a hasam és rámjött a hasmenés sajnos. 8 hónapja szedem, sosem fordult elő még semmi ilyesmi.

Fogalmam sincs mit csináljak vagy kit kérdezzek meg most este.

A tájékoztató ezt írja:

"Ha a tabletta bevételét követő 3-4 órában hány, vagy súlyos hasmenése van, fennáll annak a veszélye, hogy a tablettában lévő hatóanyagok nem szívódnak fel teljes mértékben a szervezetbe. Ez a helyzet hasonló ahhoz, mint amikor elfelejtett bevenni egy tablettát. Hányást vagy hasmenést követően vegyen be egy újabb tablettát egy tartalék csomagból, amilyen hamar csak lehet. Ha lehetséges, ezt a szokásos tablettaszedéshez képest 12 órán belül tegye meg. Ha erre nincs lehetőség, vagy a 12 óra már eltelt, a Ha elfelejtette bevenni a Jangee filmtablettát pontban lévő utasításokat kell követnie."


2 hónap után hétfőn lettem volna együtt a barátommal de így nem merek.

2017. júl. 22. 22:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond ne aggódj. Szedd szépen holnaptól ahogy kell rendesen és a következő 2 hétben óvszer!
2017. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Rendben. Akkor nem veszek be újabb szemet.

Ha még olvasod a kérdést akkor arra esetleg tudsz válaszolni hogy így nem lesz köztes vérzésem?


Tényleg sosem hagytam ki még egy szemet sem,minden nap szinte percre pontosan szedem ezért vagyok megijedve. Jövőhét szerdán véget is ér ez a levél egyébként.

2017. júl. 22. 22:09
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szinte a végén vagy a levélnek? Lesz köztes vérzésed. Tényleg nyugodj meg, folytatod holnap szépen mintha mi se történt volna. :-) Csak ne felejtkezz el a kiegészítő védekezésről
2017. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen a végén járok a levélnek. Már csak 4 szem van belőle. Jövőhét vasárnap kell megjönnie. Kíváncsi vagyok mennyire fog bekavarni abba is ez. :(


Annyira örülök hogy olvastad a kérdést és válaszoltál is. Megpróbálok megnyugodni..

2017. júl. 22. 22:31
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog bekavarni.  és tényleg nyugi megesik az ilyesmi. Nem lesz gond az a két hét meg gyorsan eltelik 
2017. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A nőgyógyászom ilyenkor már nem akartam felhívni mobilon. Szerintem fel sem venné.

Ez ma egyszeri hasmenés volt, szerintem a sok gyümölcs miatt amiket ettem estefele. Már bánom.


Nagyon szépen köszönöm neked a segítséget!!

2017. júl. 22. 22:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha a tablettaszedés utolsó hetén történt hasmenés, hányás vagy tablettakihagyás, akkor vagy nem veszed már be a következő szemet, és a mai naptól kezdődik a 7 napos szüneted, vagy szünet nélkül kell elkezdeni a következő levelet.
2017. júl. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, azt sem tudom mennyi szívódott fel a hasmenésig meg hogy ez súlyos hasmenésnek számított-e. Nagyon jó hogy pont hètvègére jártam így. Most már tényleg abszolút nem tudom mit csináljak ma. Ha holnap hívom fel az orvosom az már késő.

Még az a szerencse hogy terhesség miatt nem kell aggódnom mert májusban voltunk utoljára együtt.

csak valami orvos vélemény kéne mert mindketten mást írtatok :(

2017. júl. 23. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!