Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle esemény utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle esemény utáni tabletta utáni vérzés a menstruációt jelenti?

Figyelt kérdés

Szisztok! 6 napja vettem be ezt a fajta tablettát, mert elszakadt a gumióvszer. Ekkor voltam a cilkusom 8.napján.

Tegnap, a ciklusom 14.napján, elkezdtem vérezni, de főként barna folyásánál mondanám, és válnak le azok a darabok, amik menstruaciokor szoktak.


Ezt most vehetem menstruációnak, vagy 10 nap múlva, mikor rendesen kellene, megint “megjon”?

Ha valaki tapasztalt már ilyet, ossza meg velem kérem. Köszönöm szépen a válaszokat!



2017. okt. 4. 00:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én annyira nem vagyok otthon a témában, de annyit tudok, hogy az ilyen dolgok rendesen megkeverik a hormonokat, aztán elképzelhető, hogy igen, egy hónapban kétszer is megjön, de lehet már csak innentől számítva egy hónap múlva, vagy ki is hagyhat akár a vérzés egy hónapot. Barátnőm mikor anno abba hagyta a fogamzásgátlót, akkor ezeken mentünk keresztül, szóval gondolom ezzel se lehet sokkal másképp.
2017. okt. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, hatalmas hormon bomba, és “sajnos” (inkább hála Istennek) én sem vagyok toppon ebben. Várom még a további válaszokat.
2017. okt. 4. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!