Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációt követő 15-17....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációt követő 15-17. ik napban a párom folyamatosan minden alkalommal többször is belém élvezett. Mekkora az esélye hogy terhes leszek (vagyok)? (Szeretnénk már babát) 18/L

Figyelt kérdés
Lehetek terhes?
2010. máj. 28. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hasonlókat a teherbeesés témakörben is kérdezhetsz, ott szerintem többen tudnának segíteni. De ez attól is függ, hogy hány napos a ciklusod. A legvalószínűbb nap a menstruáció előtt 14 nappal van.
2010. máj. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom a pontos százalékot, de szerintem esélyes.Akkor van peteérésed kb.Tehát van rá esély.
2010. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Bőven van rá esély, ha jóltudom :)

Szurkolok, de azért cask okosan, ilyen fiatalon!

2010. máj. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszike én is remélem:)
2010. máj. 28. 20:37
 5/16 LN09 ***** válasza:

Esély van rá, ha van rendes peteérésed.

De ha mégsem esel teherbe ne ilyedj meg!!! Tudod, sok pár évekig próbálkozik...


Mi 10 hónapig próbálkoztunk, nem jött össze, csak stimulációval, mivel nekem nincs peteérésem :(

2010. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem biztos h meddő vagyok? mert volt pár alkalom amikor teherbe eshettem volna de mégsem:'(
2010. máj. 28. 21:11
 7/16 LN09 ***** válasza:

Hát attól még lehetsz termékeny, mert nem jött eddig össze! Sok olyan pár van aki évekig próbálkozik, de szervi baj egyiknél sincs, baba mégsem jön.

A lényeg, hogy nem szabad rágörcsölni, és csak azért szexelni, hogy baba legyen belőle, mert akkor tuti nem jön.


Amúgy ciklusod rendben van?

Mióta próbálkoztok?

Én azért elmennék egy petefészek uh-ra, soha nem lehet tudni...


Én nemrég szültem, sajnos az ikreim meghaltak pár héten belül. Nemsokára mi is újra próbálkozunk, ezuttal gyógyszer és szurik nélkül. Soha többet ezeket!!!

De azt tudom, hogy most nem görcsölök rá. Tudom milyen az mikor szex után két héttel azt várja az ember, hogy most sikerült, vagy megint csalódni kell! Ezuttal a természetre bizzuk, és ha éveket kell várnunk akkor éveket várunk.


Nehéz lesz, de szeretném megérni mégegyszer, hogy ott mocorogjon bent a pocimba egy kis élet, és remélem most nem veszitem el a babám!!!


21:07-es voltam!

2010. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18 évesen már gyereket akarsz?? érdekes felfogás. :DD
2010. máj. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
ki mikor:P
2010. máj. 29. 11:41
 10/16 anonim ***** válasza:
hat, ne haragudj, de sztem ezt rohadtul meg fogod bánni. barátom anyukája is 19 évesen szült, se suli, se semmi. utána fejezte be valahogy, most elvált asszony, azóta se volt senkije, mármint férj, pasi, ilyesmi. max. járt vkivel, de az édes kevés. és a fia a mindene.. a fia meg többre tarja az anyját, mint engem. tipikus anyuci fiacskája.. nem azt mondom, h nálatok is igy lesz, de a fiatalkor azért van, h bulizz, tanulj, utazgass, nem h pelenkákat cserélj, stb. :S
2010. máj. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!