Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megjött, de nagyon fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megjött, de nagyon fel vagyok puffadva, akkor előfordulhat, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fogamzasgatlot szedek,rendesen szedem.Már másfél hónapja haspuffadással küzdök,de a megvonásos vérzés mindig jelentkezik.Belgyogyaszati ultrahangon voltam,ahol a méhemet is megnézték,mindent rendben talaltak.
2017. okt. 9. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor van ilyen, ha alien az apa. Raboltak el mostanában idegenek éjszaka?
2017. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég... Hát nem fóliáztad be a fejed? Így az agyadba is befészkeltek az idegenek!
2017. okt. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ki jött meg? A familyfrostos kocsi? És mi köze ennek ahhoz, hogy fel vagy puffadva?
2017. okt. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a nők 95%-a fel van puffadva azokon a napokon.

Legalábbis magamon ezt tapasztalom, és a környezetemben élők is ezt mondják.

2017. okt. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
max ha te vagy a második Szűz Mária. egyszerűen felborult a szervezeted. fingasz és büfögsz, nem vagy terhes...
2017. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!