Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlótól hajhullás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlótól hajhullás?

Figyelt kérdés

Ez a 2. hónap hogy fogamzásgátlót szedek életemben először ( Lindynette20)

az első levél bevélete után nem vettem észre semmit, de most hogy a 2. levél végére érek észrevettem hogy nagyon hullik a hajam :( 4 éve nővesztem, 80 centis hajam nagyon neki állt hullani. A lakásban mindenhol hajszál van, fürdés után még rosszabb a helyzet volt hogy egy “ tincs “ is kijött egyszerre.

6 szem gyógyszerem van a 2. levélből, de ma vettem Bánfi hajhullás elleni sampont hátha segítene ?

Gondolkodtam rajta ha nem marad abba a hajhullás mire be kellene vennem a 3. levelet akkor abba hagyom a szedését ! Sajnos már sírtam is miatta, orvoshoz pedig jelenleg nem tudok menni mert 3 hétig külföldön leszek.

Tippek, segítség ? Mit tegyek ?

Előre is köszönöm mindenkinek


2017. okt. 14. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne szedd tovább!
2017. okt. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is hagyd abba, válts másik gyógyszerre. Egyik ismerősöm is mesélte, hogy abbahagyta, mert neki is hullani kezdett a haja tőle.


A Bánfi sampon biztosan segíteni fog a problémán, mert elég jó márka, de amint lehetőséged lesz, inkább menj vissza az orvoshoz, és térj át másik gyógyszerre.


Vichy hajhullás elleni samponjáról hallottam jókat.


Kitartást!

2017. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat ! :) Megfogadom a tanácsot
2017. okt. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!