Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha óvszer nélkül is csináltuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvszer nélkül is csináltuk, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A barátommal már 7 hónapja együtt vagyunk, és rendszeresen élünk szexuális életet.


Ma amikor elkezdtük, először berakta nekem gumi nélkül, de csak kb 10 mp-ig, aztán húzott gumit és úgy folytattuk.

Utána a 2. menet előtt is berakta gumi nélkül, mert hogy úgy sokkal jobb, de az is kb.10 mp volt, aztán gumi.


Elkezdtem kicsit parázni..Ennyitől lehetek terhes?:(


2 napja múlt el a menstruációm.


Holnap vegyek tesztet? Az kimutatja már rögtön másnap ha terhes vagyok?



2017. okt. 20. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Játsszatok csak! Nincs is szebb, mint felnevelni egy gyereket. Tesztet leghamarabb az aktus után két héttel csinálj!
2017. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
sztem előbb utána kéne olvasni a megtermékenyítésnek, aztán kiírni hülye kérdéseket ide
2017. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Esetleg egy, a kérdésemre való válasz? Másra nem vagyok kíváncsi, főleg nem arra, hogy még 10 ember elmondja hogy milyen hülyék vagyunk. Köszi.
2017. okt. 20. 23:11
 4/13 anonim válasza:
83%
Igen, lehetsz terhes. Ha a barátod beteszi gumi nélkül, akkor megvan az esélye, habár nem sok.
2017. okt. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes ennyitől. Nem sok az esély, főleg hogy a ciklusod elején vagy.

De a helyetekben én rohadt gyorsan leszoknék erről. Első aktusnál is lehet előváladék, a másodiknál meg s húgycsőben maradhat spermium az előző ejakulációból ill szintén elöváladék.


Az aktus után legalább 2 hét mire kimutatja egy teszt, hogy terhes vagy. Akkor érdemes csinálni előbb felesleges.

2017. okt. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatjátok gumi nélkül, de akkor szedj fogamzásgátlót. És ilyenkor mint ez az eset egy esemény utáni tabletta segíthet. 21/L
2017. okt. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Leghamarabb mikor csinálhatok tesztet?

Köszönöm az értelmes válaszokat!

2017. okt. 21. 00:08
 8/13 anonim válasza:
8%
Az aktus után 3 nappal már kimutatható az eredmény :)
2017. okt. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

A teszteket általában akkor kell csinálni, ha már késik a menstruáció. Annál korábban nem tudják kimutatni


Legközelebb meg legyen eszetek, és ha nem akartok gyereket, ne tegye be gumi nélkül még kicsit sem

2017. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után 2 hét és kimutatja a teszt, ha terhes vagy.
2017. okt. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!