Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex fogamzasgatlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex fogamzasgatlo hogyan mukodik? Ez a fajta is enyhiti/megszunteti a menstruaciot?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 10:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Pharmatex nem fogamzásgátló, és semmi köze a menstruációhoz. Egyszerűen csak megöli a spermát a hüvelyben.
2017. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem nagyon ertek hozza. Most fogom elkezdeni, de nekem elsosorban a menstruaciom miatt kellene. Voltam nogyogyasznal es o mondta, h a fogamzasgatlo segit
2017. okt. 21. 10:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt meg én nem nagyon értem. A Parmatex-et nem kell "elkezdeni". Aktus előtt kell használni. Van belőle kúp, tabletta, és krém. Nem hat a hormonokra, csak a spermát öli meg.


[link]

2017. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valaki ajanlotta, de en nem nagyon tudok rola semmit. Nem vedekezes celjabol kell
2017. okt. 21. 10:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te összekevered a fogamzásgátló tablettával.

Egész biztos,hogy nőgyógyász nem ajánlotta neked a Pharmatexet erős vérzésre.

2017. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Pharmatex nem fogamzásgátló tabletta.

Ami kikapcsolja a rendes ciklust és mesterséges vérzést hoz létre, amit megvonásos vérzésnek hívnak, azt fogamzásgátló tabletta okoz. És az nem Pharmatex. A Pharmatex egy hormonmentes helyi fogamzásgátló készítmény, ami vény nélkül kapható. Nincs hatással a szervezetedre. A fogamzásgátló tablettát viszont csak orvos írhatja fel és nagyon is hatással lehet hormonális szempontból a szervezetedre.

Viszont előbb nem ártana a menstruációs problémáidat kivizsgálni, mielőtt az orvos lerendezné a fogamzásgátlóval. Ugyanis ez nem kezeli, csak elfedi azokat a dolgokat, amik a menstruációs problémát okozzák. Ha abbahagyod, ugyanúgy visszajönnek a menstruációs gondjaid.

2017. okt. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A mensimmel csak annyi a gond, h nagyon eros a verzes es gorcsolok. Mindig ilyen volt, miota megvan
2017. okt. 21. 18:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez nem fogamzásgátlási módszer. Max kiegészítő lehet.

Szerintem inkább irattass hormontablettát ott két százalék az esélye a terhességnek nem 60.

2017. okt. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző. nem fogsz görcsölni és kevesebb lesz a vér.
2017. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!