Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Fogamzásgátló mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Fogamzásgátló mellett ez nálatok hogy van? Mit éreztek? Lehetséges, hogy peteérésem van?

Figyelt kérdés

Még csak két és fél hete szedek velgyn fogamzásgátlót, a peteérésem ugye most kezdődött volna vasárnap, de mivel szedem a fogamzásgátlót természetesen nem kellene lennie Én mégis éreztem valamit...

Ugyanúgy megnőtt a libidóm vasárnap óta, mint amikor rendes peteérésem van.

Nyúlós folyásom szerencsére nem volt/van, de akkor is kicsit aggódók ez a kívánós dolog miatt, mégis mi volt ez?



2017. okt. 25. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell pár hónap, hogy megszokja a szervezeted a tablettát, simán lehet akármilyen más oka a libidód növekedésének, nem csak a peteérés.
2017. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy neked ezt hogyan kell szedned, én nem ezt használtam, de én a legutolsó menzesz után kezdtem el szedni. Te mikor?

Mert ez most olyan, mintha hó közepén elkezdted volna szedni. Valszeg nem állt be a szervezeted. Nekem a dokimondta is, hogy az első megvonásos vérzés után kezd el igazán hatni, addig használjunk kiegészítő védekezést. Lehet, hogy ez még amolyan félis-meddig igazi vérzés lesz.

2017. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Menstruáció első napján kezdtem el szedni.
2017. okt. 25. 18:47
 4/4 anonim ***** válasza:
En is kivanosabb voltam a ciklus kozepen tabletta melett is. Pedig nem volt peteeresem. :) Nyugi.
2017. okt. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!