Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elment bennem, vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment bennem, vagy csak ennyire? Többi lent!

Figyelt kérdés

Nem feküdtem le még fiúval, most történt meg az első alkalom. Sajnos tabit nem szedek, a barátomnál pedig nem volt óvszer, csak úgy történtek a dolgok...Tudom, hogy ez így nagyon felelőtlen volt, de valahogy abban a pillanatban ez tűnt jónak.

A fiú kivette időben belőlem, nem éreztem, hogy elélvezne bennem, ráadásul nagyon figyelt is rá, hogy időben kint legyen. De nem láttam azt sem, ahogy esetleg előttem élvezne el...viszont azt éreztem, hogy odalent eléggé nedves vagyok. Gyorsan kirohantam a mosdóba, mert nem tudtam, hogy az ondó vagy csak hüvelyváladék az...Egy papírral megtöröltem és megnéztem, milyen az állaga,színe...Nem volt fehér, meg sűrű sem, nem száradt gyorsan. Átlátszó volt és nyálkás mint a hüvelyváladék...Most akkor nem élvezett el bennem, igaz? Mikor megkérdeztem ugyanezt tőle, ő azt mondta, nem történt semmi, időben kint volt. De akkor miért nem láttam elmenni magam előtt?..



2017. okt. 26. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
El kell keserítselek, de ha nem láttad, hogy elment előtted, amikor kivette, akkor bizony benned ment el. Viszont akkor tudnia kellene mi a helyzet és felvállalni, hogy nem úgy sikerült, ahogy elgondolta, és még időben gondoskodni az utólagos védekezésről. Egy pár vagytok ha jól értelmezem, ennyire lehetne őszinte. Azt, hogy elélvez benned különben sem érzed.
2017. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez most úgysem fog kiderülni. Ha a srác azt mondja kivette akkor elképzelhető, hogy tényleg kivette és elélvezett, te meg nem láttad. Amit te láttál, az a puncid nedve volt. Szerintem azért nem láttad elmenni, mert előtte párszor kiverte otthon és akkor - már csak a meleg levegő jön - nem terít be egy fél liter ondó, hanem éppcsak valami kijön.
2017. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Lehet,hogy el sem élvezett a srác.Az ondónak van egy jellegzetes szaga,szerintem az feltűnt volna.
2017. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
A szaga is csak akkor tűnik fel, ha friss, sok van belőle. Ha kiverte otthon és alig jön valami, akkor nincs olyan fú de erős szaga, ami minden mást elnyomna.
2017. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Az a baj,hogy kevés az infó.
2017. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Két dolog lehetséges.

1. Elment benned.

2. El sem élvezett.

Én egyébként nem szóllak le azért, amiért felelőtlenek voltatok, csak akkor most is vállaljátok ugyanolyan merészen, hogy esetleg gyereketek lesz.

Egyébként zárójelesen jegyzem meg: az előváladéktól is teherbe lehet ám esni.

2017. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

1. Beléd élvezett.

2. Gyorsan megette az ondót, amikor magaddal voltál elfoglalva épp és nem vetted észre ezért, hogy elment.

2017. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%

Sok hülyeség, mindig ijesztgetnek mindenkit, jajj előváladéktól is terhes lehetsz! Közben meg szerencsétlen párok, akit gyereket akarnak, már normális úton se tudnak teherbe esni, mert a férfiak ondói egyre rosszabbak. Ez kb. legenda, egyszer valaki teherbe esett előváladéktól. Gumival, sőt tablettával is teherbe lehet ám esni, egyikre a tesóm másikra a csajom az élő bizonyíték.

Én spec öt éve kelenföldezek a párommal és még egyszer sem lett terhes, mert időben kivettem.

2017. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
85%

8:

Látod, akkor te vagy arra a példa, hogy egyre több a meddő pasi.

Az én férjemnek nincs ilyen gondja: egyszer csináltuk megszakítással, most 7 éves a leányzó. ;)

(És ennyit arról is, hogy a naptár módszer megbízható...)


Kérdező: ha több volt a váladék, mint amikor masztizol, akkor benned ment el.

Főleg ha nem volt orgazmusod, akkor ennyi nedvesség nem termelődik.


A srác elég gerinctelen, hogy inkább lapít, de nem vallja be. Egyébként is jobb, ha veszel be esemény utáni tablettát, mert védekezés nélkül szexeltek, ha kivette ha nem.


Ha két hét múlva ott bőgsz a pozitív terhességi teszt fölött, nem fog vigasztalni, hogy erre csak 1% esélyed volt.

2017. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%

Belém ha elmegy a párom, utána mindig rohannom kell a mosdóba vagy egy zsepiért mert kb azonnal folyik ki egy fél tenyérnyi gec*. Szóval szerintem észrevetted volna ha elmegy.

Viszont ha nem is ment el, attól még lehetsz terhes. :/

2017. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!