Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. A barátnőmmel szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A barátnőmmel szexeltünk 2 nappal a mensi után. Gumi nélkül.2 nap múlva ovuláció lett volna és a biztonság kedvéért bevett egy esemény utánit. Lehet baj? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem élveztem bele. Volt köztes vérzés. De most 5 napja késik a menstruáció. Nagyon fáj a háta és a hasa.3 tesztet csináltunk mind3om negatív. Mi lehet a baj? Vagy csak a tabi hormonjai miatt van?

2017. okt. 28. 09:29
 1/4 anonim válasza:
Az esemény utáni tabletta nagyon összezavarja a hormonháztartást. Lehet ö érzékenyebb rá. Ha már tesztet is csinál ami negatív lett. Szerintem 99%hogy nem terhes
2017. okt. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ember. Egy lánynak tudod milyen a mensi??? Foleg a szexeltetek akkor jo hogy fáj a háta meg a hasa. Ennyi esze neki is lehetne...
2017. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
?
2017. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő létére valaki tudhatná hogy a mensi nem épp irány adó,vagy is késhet nyugodtan bármikor,még ha előtte rendszeres is volt.Csak azt nem értem ha valaki gyógyszert sed és még esemény utáni is van,és még tesztet is csináltok? Talán tanulni kellene 1 kis alap biológiát.
2017. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!