Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teherbe eshetek? (Hosszan lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek? (Hosszan lent)

Figyelt kérdés

Tegnap (10.29) a barátomnál aludtam, és miután én kielégítettem szájjal, elélvezett, majd miután letörölte magát zsebkendővel , engem kézzel elégített ki.

Tudom, hogy kezet kellett volna mosnia előtte,de úgy láttam alaposan letörölte magát és most így utólag belegondolva kezdek félni hogy esetleg teherbe eshetek.

A menzeszem okt. 27-én múlt el, átlagosan 8 napig szokott meglenni,és 37 napos átlagosan a ciklusom (persze volt rövidebb is,de 37 napos is). A digitális naptáram szerint a nov.12-re várható az ovulációm.

Két hét múlva szeretnék egy tesztet csináltatni, viszont pont annak tájékán lesz ovulációm. Az befolyásolja a teszt hatékonyságát? Mikor lenne legalkalmasabb a teszt elvégzése? Mennyi az esélye hogy terhes leszek?

A válaszokat előre is köszönöm!

16/L



2016. okt. 30. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Megujjazott? Ha az ujjàn volt sperma akkor lehet, bár kicsi az esélye.
2016. okt. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2565+44432-321x2-535+8465323-311111/2 majd ezt emeld a négyzetére adj hozzá az összeg felét, majd szorozd meg 1,3-al, és vond le a 16%-át a összegnek.
2016. okt. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

nagyon minimális az esélye :) kár ráparázni

legközelebb figyeljetek oda

2016. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Basszus a 16 évesek mar szexualis eletet elnek en nekem 17 evesen az volt az egyetlen mikor megb#szott az aram:'(
2016. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a megnyugtató válaszod! De mikor lenne a legalkalmasabb egy teszt elvégzése? Csak hogy teljesen megnyugodjak..
2016. okt. 30. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
:D nem igaz, ha tudtál "dugni" akkor ezt is találd már valahogy ki magagadtól ,de tényleg ennyire nem lehetsz retardált. Ha nem érzed biztosnak akkor nyilván megcsinálsz egy tesztet nem?? Szerintem egyik kommentelő sem tudja, hogy mennyi volt a pasid ujján nem? :D
2016. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Brigitta0821 válasza:
61%

A legjobb terhessegi teszt a CLEAR BLUE

Igaz nem a legolcsobb de azzal biztosra mehetsz varj vele szerintemmeg egy hetet

2016. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Mivel úgy látom nem tudtad érthetően kivenni a szövegből, ezért leírom konkrétan: szex, azaz nemiszervvel való behatolás nem történt.Tulajdonképpen petting volt.
2016. okt. 30. 18:25
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen! :)
2016. okt. 30. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

A KÉRDÉS AZ VOLT, HOGY TERHES LEHETSZ E komolyan mondom felidegesítesz, pedig nem is ismerlek tényleg játszod a hülyét vagy komolyan az vagy?? Igazából az van, hogy nem mersz bemenni egy terhességi testért a gyógyszertárba, de nem tudod biztosra hogy terhes vagy e vagy nem (egyébként k**ra nem) de férfi létemre betudnék menni helyetted egy szaros terhességi testért.


Komolyan mondom 20 éves korodik ne is legyen inkább semmi, max szájjal kezeld ezt a dolgot..mert k**tt hülye vagy.

Ennyit tudtam építő jelleggel hozzáfűzni a dologhoz, mehet a hiszti!

2016. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!