Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 napig tartó menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 napig tartó menstruáció gyógyszer mellett mennyire normális?

Figyelt kérdés
Évek óta szedek fogamzásgátlót, soha semmi problémám nem volt, egészen eddig. Múlt hónapban alig akart megjönni, az egy hetes szünet utolsó napján jott meg, a mostani szünetben meg már a második nap, és meg mindig van, igaz csak kicsit. Mindig a 4-5 napon jott meg es 4-5 napig tartott. Megérteném ha most kezdtem volna de azert mar eleg régen volt.

2017. okt. 28. 12:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Aggódni nem kell, valszeg nincs komoly problémád. De én mindenesetre elmennék a dokimhoz és elmesélném ezt neki, mert elvileg a bogyónak ezt meg kéne akadályozni, hogy megtörténhessen. Nekem amúgy a 3-4 napon jön meg és 3-4 napot tart már 6 éve mindig pontosan ugyanígy.
2017. nov. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!