Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap tettem fel a 3. havi nuvaringet. 25-én megjött 30 nap után, tegnapra elmúlt de ma megint vérzek. 4 napja reggel rosszul voltam, nemtudom hogy ez számít e. A barátommal 1-2 hete voltunk együtt, de nem élvezett belém, a gyűrűt véletlenül fél órával később vettem le (3 het hasznalat utan) és egy órával később is tettem fel, szerintetek ez befolyásolhatja, és mennyi esély van arra hogy terhes lehetek?

2017. okt. 29. 21:11
 1/7 A kérdező kommentje:
16/L
2017. okt. 29. 21:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Fél-1 óra csúszás az nem befolyásolja a hatását.

De most akkor kihagytad a 7 nap "szünetet" és aztán tetted fel az újat?

2017. okt. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, aznap tettem fel.
2017. okt. 30. 00:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Vagyis igen kihagytam a 7 napot es aznapra mult el amire feltettem.:D
2017. okt. 30. 00:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor elviekben nem lehet gond,az első 3 hónapban előfordulhat váratlan vérzés,gondolom nálad is az lesz.
2017. okt. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma is ugyanúgy megjött.:( Lehet kevés a hormontartalma nekem?
2017. nov. 2. 10:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor inkább kérdezz rá a dokinál,nehogy baj legyen.
2017. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!