Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora a valószínűsége a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora a valószínűsége a terhességnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Május hetedikén, két nappal a menstruációm 5. napja után elkapott engem és a páromat a hév és nem védekeztünk. A megszakításos módszert alkalmaztuk, bár tudom, ez korántsem száz százalékos...

Aggódom, mert késik.

Mekkora valószínűsége van annak, hogy 'baj' van?

(Aki a védekezésről akar nekem kiselőadást tartani, az kíméljen meg a válaszától, hiszen első alkalommal fordult velem elő ez.)

Köszönöm az értelmes választ adóknak előre is!


2010. máj. 30. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Az esély nagyon kevés, komolyan. Viszont ha már késik nyugodtan tesztelhetsz, hogy megnyugodj. Ebben a hónapban nagyon sok nőnek késik, többek között nekem is, pedig nekem hónapok óta nincs kapcsolatom, szexuális kapcsolatom sem, tehát fizikailag lehetetlen, hogy terhes legyek :)
2010. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
nem igazán van esély arra, hogy terhes lehetsz, mert elvileg ilyenkor a legkevesebb az esély erre, amugy meg én mindig úgy vagyok vele , hogy ez házaspár is mennyit szenved , h teherbe essen a lány :DD akkor én miért esnék teherbe:DD sztem ne aggodj, valoszinűleg tulaggodod a dolgot és azért késik, probálj meg megnyugodni ...de ha nem megy csinálj egy tesztet , de sztem nm vagy terhes... mi is csináltuk igy barátommal és rengeteg barátnöm is ...és nem volt "baj" ebből
2010. máj. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ha a menstruációd utáni első 2hét után sem jön meg, akkor jobb ha elmész orvoshoz/nőgyógyászhoz hogy meg bizonyosodj. Ám a menstruáció utáni időszak (ráaádsul közvetlenül) nem a legveszélyesebb periódus, de ugye bár a nekünk pasiknak is jönnek szeretkezés közben, az ejakulációt megelőzően un. "gyönyör-cseppek" amik által nem kizárt a teherbe esés....de nyugodj meg, és várj. Ha ezek után tényleg semmi irány a nőgyógyász.
2010. máj. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj és minden kiderül! Én is így voltam vele, de mielőbbi teszt segít, mert nem voltam terhes és legalább megnyugodtam, nem érdemes halogatni...Hány napja késik amúgy?
2010. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb nálunk is ugyan ez volt a helyzet, és nekem 6 nap késés után megjött.. szerintem neked is megfog:)
2010. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Jó fejek vagytok, hogy nem okoskodást és bunkóságokat írtok a válaszokban :)

Még csak kb. 2 napja késik, így még várok pár napot, de utána mindenképpen tesztelek.

Üdv!

2010. máj. 30. 16:17
 7/8 anonim válasza:
Szerintem se aggódj!! Nekem is késik pedig én sem voltam együtt a barátommal csak petting volt, de am én is parázok azoktól a fránya gyönyör cseppektől!! Lehet az időjárás miatt késik vagy a sok idegességtől.De ha tanácsolhatom ne nagyon alkalmazzátok ezt a megszakításos módszert.
2010. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szoktuk és nem is fogjuk :) Köszi a választ!
2010. máj. 31. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!