Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok, ha fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha fogamzásgátlót szedtek és a partneretek belétek élvez, akkor mi történik, kifolyik a spermája? Vagy elmentek a wc-re emiatt? Mit tesztek a szex utáni higiénia érdekében?

Figyelt kérdés
Még nem szedtem fogamzgátlót, de tervezek a közeljövőben és nem tudom, milyen a gyakorlati alkalmazása. Köszönöm a válaszokat! :)

2017. nov. 1. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem elég korai még neked a szexuális élet....
2017. nov. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kifolyik.Mi zsepivel szoktuk megtörölni magunkat,aztán egy közös zuhanyzás.
2017. nov. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtörlöm magam ha kell, majd pisilek (ezt amúgy is megtenném, hajlamos vagyok felfázásra..) aztán zuhanyzás vagy legalábbis mosakodás (lactacyddal ha nem felejtem el, szintén a bacik miatt)
2017. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szedsz fogamzásgátlót akkor nem folyik ki, vagy mi?:D
2017. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod szerintem. Nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de nekem anelkul is folyik ott minden ossze-vissza, hogy belem elvezne. Az a kis ondo nem oszt, nem szoroz.
2017. nov. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Zsepivel megtörlöm vagy kimegyek a wcre.

Ha nagyon kifolyt, gyors tusolok egyet.

Azért érdemes az éjjeliszekrényen tartani zsepit, hogy oda tudd tenni, mert kb azonnal kifolyik.

2017. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen #2, #3, #6
2017. nov. 3. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:

#4 ha gumit használ, nem folyik ki. Ki gondolná mi? 🤣


Kérdező: igen, kifolyik. Ha megszárad a bőrön, az nem jó. Ezért törölni szoktuk. , De zuhanyozni csak piros betűs napokon.

2020. aug. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!