Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szoktátok magatokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktátok magatokat anál előtt kitisztítani?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Iszom egy liter domestost.
2017. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem akarsz külön költekezni (mert egyébként vegyél beöntő készüléket), akkor vedd le a zuhanyrózsa fejet (vigyázz a tömítő gumira, az kelleni fog) és először mosd meg, majd tedd be. Langyos vízzel, kis sugárral csináld. Én úgy szoktam, hogy 10 mp-ig számolok utána kihúzom és ürítem, majd ismétlem ha szükséges.

(A tisztítás után fertőtlenítsd a csövet és szereld vissza rá a zuhanyrózsát!)

2017. jún. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igy csinaltam en is, de amikor mar teljesen kesz voltam utána 10 perccel hasmenesem lett es kezdhettem az egészet elölről. Es ez mar párszor előfordult.

Valamit tuti rosszul csinálok, mert mások hamar megvannak vele es nincs ilyen problémájuk.

2017. jún. 15. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

"Ha nem akarsz külön költekezni (mert egyébként vegyél beöntő készüléket), akkor vedd le a zuhanyrózsa fejet (vigyázz a tömítő gumira, az kelleni fog) és először mosd meg, majd tedd be. Langyos vízzel, kis sugárral csináld. Én úgy szoktam, hogy 10 mp-ig számolok utána kihúzom és ürítem, majd ismétlem ha szükséges.

(A tisztítás után fertőtlenítsd a csövet és szereld vissza rá a zuhanyrózsát!)"


vizuális tipus vagyok, majdnem behánytam!

2017. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%

Igaz lány vagyok, de remélem nem baj, hogy írok. Szoktam én is csinálni beöntést. Szerintem sok vizet engedhetsz be, és ezért nem tudod jól kinyomni az összeset.

Én először szoktam a legtöbb vizet beengedni, aztán mindig kevesebb ideig tartom bent a zuhanyt.

Amúgy meg ne közvetlen szex előtt csináld! Szerintem 1-2 órával előtte jobban jársz:)

2017. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem pl. nem is szukseges beontest csinalni. Ha aznap mar voltal - tudod hol - akkor boven eleg egy alapos megmosas. Az esetek tobbsegeben teljesen tiszta leszel. 24/F
2017. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!