Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Legyen 72 órásom? Véd most a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyen 72 órásom? Véd most a tabletta?

Figyelt kérdés
Okt.7-én ciklus 1. Napján kezdtem szedni Yasminellet. Eltűnt a levél és a 12-13. tabletták kimaradtak. Utána eljutottam az orvoshoz és kiváltottam megint, szedem, pótoltam. Nem tartottam 7 nap szünetet mert nov.4-7-ig fontos hogy védjen.

2017. nov. 2. 21:42
 1/8 RRR ***** válasza:
78%

ezt inkább a nődokiddal konzultáld meg!

..

2017. nov. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedvesdrága, vele konzultálnám le, ha módom volna rá.

Viszont nincsen.

Ezért bízom abban, hogy megfordul itt valaki tapasztaltabb

2017. nov. 2. 21:56
 3/8 RRR ***** válasza:
100%

kedvesem,akkor egy másikkal tedd


nem hiszem,hogy itt tudná alaki,hogy ez a kavalkád mit okozna a szervezetednek

2017. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
72 órás mi?
2017. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
72 órás tabletta. Escapelle például
2017. nov. 2. 22:53
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Fogamzásgátló mellett nem szabad bevenni eseményutánit!!
2017. nov. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogamzasgatlo melett nem igazan szoktak felirni esemenyutanit. Azt irja a betegtajekoztato fordulj orvoshoz. Baratnom felhivta az sztkt es rakerdezett dolgokra anno, segitettek. Szóval javaslom Neked is, ha nem tudsz elmenni.A doki ert hozza.
2017. nov. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan dolog lenne, ha óvszert használnál? Belehalnál? Vagy a pasid belehalna? Gondold végig, hogy melyik lenne nagyobb gáz. Egy nem kívánt terhesség, vagy óvszerben szexelni.

Amúgy valóban fogamzásgátló szedése mellett nem szokás esemény utánit felírni, nem véletlenül. Hormonra, jó nagy adag hormonnal nem szerencsés ráfejelni!

De kérdezz meg egy orvost! Felveszed a telefont, felhívod a területileg illetékes nőgyógyászati szakrendelést és talán segítenek is.

2017. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!