Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett ki milyen mellékhatást tapasztal (t)?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok: libidó csökkenés, hízás, stb.

2017. okt. 30. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem

Az egyetlen változás, amit tapasztaltam, hogy normalizálódott a menzeszem.

2017. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
#1 Nem menstruálsz a tabletta szedése alatt,így nemhogy nem normalizálódott,hanem egyenesen blokkolva van.
2017. okt. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Semmilyet. Max annyit,hogy nem görcsöl mostmár a hasam és a mensi vérmennyisége alacsonyabb lett (hál'égnek).
2017. okt. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 Te melyik bolygóról jöttél? Vagy csak szimplán idióta vagy?

15 éve szedek fogamzásgátlót, kisebb szünetekkel. És képzeld, 15 éve, havi rendszerességgel megjött a vérzésem.

2017. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-esnek: A méh vastag nyálkahahártya fala van blokkolva,azaz csak egy szűk réteg marad amibe a zigóta nem tud beágyazódni. Maga a vérzés nincs blokkolva.
2017. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nincs peteérés,akkor mégis hogy menstruálnátok tabletta mellett.?

Ennyit sem tudtok,aztán még én vagyok lepontozva.

Megvonásos vérzésnek hívják,nem véletlenül.

#4 15 év alatt nem jutottál még el addig,hogy felfogd,hogy nem menstruálsz fogamzásgátló mellett..Úristen.

Ha nem hagynátok "szünetet" a szedésben, nem lenne vérzésetek vagy talán máshogy gondoljátok?

Ennyi agymosott nőt..El sem hiszem.

Legalább vennétek a fáradságot és néznétek utána.

Legközelebb kérdezzétek meg a dokitokat erről.


"Mikor petesejt érik, az agyalapi mirigy hormonokat termel, melyek a petefészkeket stimulálják a pete érlelésére és kilökésére. A kombinált tabletta általában az agyalapi mirigy ezen hormonjainak kiválasztását állítja le, így NEM lökődik ki petesejt(ovuláció) a petefészekből."


"A kombinált fogamzásgátló tabletták a PETEÉRÉS GÁTLÁSA mellett, csökkentik a spermiumok megtermékenyítő képességét, nehezítik a spermiumok feljutását a hüvelyből a méh és a petevezető felé."


Szégyen,hogy nem vagytok tisztában huszon-harminc éves fejjel a saját szervezetetek működésével.

2017. okt. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fogytam és stabil maradt a súlyom
2017. okt. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon én se, szerencsére. A mensim pontos, nem fáj annyira a hasam, gyengébb picivel a vérzés.

A melleim mintha nőttek volna picit, első hónapba mikor szedni kezdtem feszültek is. Meg közti vérzésem volt, de az szépen elmúlt mikor a 2. levelet kezdtem.

2017. nov. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!