Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Házasságban mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban mennyire gyakori az óvszerhasználat?

Figyelt kérdés

Mi a férjemmel gumit használunk, nekünk teljesen megfelel, de hallottam már olyat, hogy házasságban biztos nem használna óvszert.

Házaspárok, ti hogyan védekeztek?


2017. nov. 3. 23:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnétek gyereket, akkor ne használjatok, de ha nem akartok, akkor mindenképp! Inkább a gumi, mint az abortusz ;)
2017. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Mi is. Hormonnal nem tomom magam. A megszakitas nem vedekezes. Marad az ovszer. Nem ertem, mi ezzel a baj.
2017. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3%
gumit? prostiknál kell gumi,szánalmas.
2017. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
5,5 éve óvszert használunk, nincs gondunk vele.
2017. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
semennyire,kb sza.t se érezni benne.zokniban nincs lábmosás.
2017. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Mi is azt használunk, egyikünknek sincs gondja vele. Ha nektek is oké, akkor miért érdekel más véleménye?
2017. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%

mindíg használok

bár vizelésnél kicsit kellemetlen mikor rajtam van

2017. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Soha az életben nem használtam óvszert 2 alkalommal próbáltam ki. 5 éves kapcsolat alatt megszakítással védekeztünk gond nélkül. Persze megértem az ellentábort,hisz minden sz@rt el kell adni ebben a pénz orientált világban.Aki használja egészségére.
2017. nov. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha a Nő nem használhat hormontartalmú fogamzásgátló módszert és nincs 3 gyerek hogy megcsinálja az elkötést akkor Elégge gyakori

Ugye a hormon mentes fogamzásgátló módszer mint pl a Pharmatex nem teljesen bisztonságos 75-80% a védettség

És aki nagyon nem akar gyereket annak kva sok az a 20-25% Teherbeesési arány

Spermicidek ugyan ez

Van Pesszárium van akinek azt se bírja a hüvelye


Igazából Én amondó vagyok hogy házasság ide vagy oda de ha nem akarok gyereket és más megoldás nincs akkor Óvszer.persze ott is lehet baleset. De azért nem annyira gyakori mint amennyire a Tinik beállítják..

Mellesleg nem a pasinak kell Abortuszra mennie. Lehet hogy kifizetni De lelkileg és Testileg nem Ő lesz egy roncs.

2017. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
van azért rá példa
2017. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!