Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esély, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esély, hogy terhes lennék?

Figyelt kérdés

Alapból a fogamzásgátlót 2 éve kezdtem el amikor PCOS-el diagnosztizáltak.A pattanásos bőröm miatt kezdtem el mert akkor még a szex nem volt szóban. Tehát igazából 2-3x jönne meg évente ha nem szedném a gyógyszert. Volt megvonásos vérzésem pénteken lett vége. Szombat este lefeküdtünk de a gyógyszert pontosan szedtem.Se hasmenés se hányás nem volt,antibiotikumot sem szedtem. Nem bennem élvezett el viszont 4x csináltuk. Óvszert nem használtunk.

Szerintetek van okom az aggodalomra vagy nincs rá sok esély hogy terhes legyek?



2017. nov. 14. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod,hogy van rá esély?Ezt most nem értem.Nem történt semmi "baj".Rendszeresen szeded a gyógyszert.

Persze,most mondhatnám,hogy nincs 100%-os védelem egyik fogamzásgátló módszer mellett sem,de milliók szedik és hatásos náluk is.Te írtad,hogy nem volt hasmenés,sem hányás.

(Ha már mérgezned kell magad a gyógyszerrel,akkor engedd,hogy a barátod beléd élvezzen,legalább.)

2017. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Az bizonytalanított el hogy nem egy olyan esetről hallani hogy tabletta mellett lett terhes valaki.Ami lássuk be kiba**ott aggasztó. És ők is jól szedték a tabit,gondolom nem is mindegyik srác élvezettel a lányban. Tehát...kicsit azért megijesztettek ezek a sztorik...

2017. nov. 14. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj ezen, ha normalisan szeded nem lesz gond, vigyazzni kell mas gyogyszerekkel valo kolcsonhatassal, antibuotikumra, hasmenesre, hanyasra ennyi.
2017. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0.00389% kb.
2017. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

most csináltam tesztet negatív lett

De nem nyugodtam meg

Menzesz előtt csinálok egyet még.

Illetve ha megjön normálisan akkor fogok megnyugodni..addig meg szétizgulom magam

2017. nov. 16. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!