Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Passzáriumot vagy méhszájsapká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzáriumot vagy méhszájsapkát használt már valaki? Érdekelne személyes tapasztalat

Figyelt kérdés

Alaposan utánaolvastam az egyetlen amit kifogásolok benne hogy kikell menni miutan mar benne vagyunk félig meddig a dologban felkell helyezni majd úgy folytatni elég hangulatrombolónak tűnik tudom hogy fennt lehet tovább nem kell közvetlen előtte de azért nem szeretném órákkal előtte felhelyezni .

Nektek ez okozott problémát ?

Illetve az érdekelne , hogy nincs olyan probléma vele hogy "nem nedvesedtek be " vagyis megtörténik csak az eszköz nem engedi át ?

Egyéb más problémát okozott ?

Már régóta együtt vagyok a párommal az óvszert leváltanánk de a fogamzásgátló mellékhatásokat váltott ki és ezért keresek más megoldást. Mennyire tartjátok biztonságosnak ?



2017. nov. 16. 19:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Konkrétan a Kaya - ról és a Femcap - ről olvastam egyépként
2017. nov. 16. 19:42
 2/2 anonim válasza:
Ismerősöm helyesen használva terhes lett tőle (spermicid géllel együtt). Nem kifejezetten biztonságos véleményem szerint. Ha valami spermicid szert használsz mellé, úgy többet véd.
2018. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!