Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hete lefeküdtem a barátomm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete lefeküdtem a barátommal és gumi hiányában megszakítot aktus volt (igen tudom felelőtlenség stb) utána vettem egy esemény utáni tablettát. Másnap meg kellett volna jönnie a havimnak de semmi. A tabletta miatt?

Figyelt kérdés
6 napja késik és kicsit kezdek aggódni. Sokszor volt olyan, hogy késett, de most parázom az együttlét miatt. Lehet baj belőle? Normális ha ennyit késik? Gyors válaszokat megköszönném, légyszi csak ay írjon aki segíteni tud... Előre köszi.

2017. nov. 21. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A tabletta nagyon felborítja a bioritmusodat, mivel rengeteg hormont tartalmaz
2017. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, akkor nem kell aggódnom annyira?
2017. nov. 21. 20:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem azért majd végezz el egy tesztet amikor itt az idő, de elég jó védettséget adnak ezek a tabletták
2017. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, veszek egy tesztet.
2017. nov. 21. 20:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Jó,de tesztelni csak 2 héttel az aktus után lehet

Az óvszer,pedig senki éjjeliszekrényében sem terem..A nemi életet élő pároknak maguknak kell beszerezniük.Tehát,ha nincs kéznél,akkor venni kell.

2017. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Furcsa mert most is olyan érzéseim vannak mint mensi előtt (pont úgy fáj a hasam, hangulat ingadozás stb) mégsem akar megjönni...
2017. nov. 21. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:

Időben bevetted a tablettát,nem lesz gond.

Pont a mensid előtt zavartad össze a hormonokat a tablettával,csoda lett volna,ha zavartalanul megjön.

Különben meg akkor már peteérésed sem lehetett,amikor szexeltetek.

Már csak 1 hét és csinálhatsz tesztet,aztán megnyugodhatsz.

2017. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 21. 22:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Megjött a mensim, mostmár megnyugodhatok ugye?
2017. nov. 21. 23:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,megnyugodhatsz.
2017. nov. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!