Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a gyógyszert és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BrBeus kérdése:

Abbahagytam a gyógyszert és utána egy két nappal rá megjött. Menjek e orvoshoz?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy 3 hónapig szedtem de mielőtt az utolsó levél elfogyott volna abbahagytam. (Az indok nem lényeg.) Pár szem maradt ki maximum 5 db.

Miután abbahagytam a rákövetkező este megjött.

(Mivel korábban jött meg mint ahogy kellet volna nem tudom, hogy baj lehet-e?)

L<20



2017. nov. 16. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Bea gratulálok a picihez :)
2017. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad abbahagyni a level szedese kozben, csak nem elkezdeni a kovetkezot. Jol osszezavarhatja a ciklusod.Megvonasos verzest okoz a gyogyszer, azaz annak hianya, ezert jött meg.
2017. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...


Hallottál már arról, hogy a tabletta mellett nem menstruáció van, hanem MEGVONÁSOS vérzés. Ami -segítek- a hormonmegvonás miatt jön létre. Tökéletesen normális dolog, hogy ha előbb hagyod abba, akkor előbb vérzel, ha később hagyod abba, akkor meg később. Ez az alapja annak is, hogy lehet vele tologatni a vérzést...


Szóval nem, nem kell ezzel orvoshoz menni, ugyanis tökéletesen természetes dolog.

2017. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!