Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha rendszeresen szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendszeresen szedem a fogamzásgátlót akkor elmehet bennem ugye?

Figyelt kérdés
Ha rendszeresen szedem a fogamzásgátlót, soha nem hagyok ki egy napot se, nagyjából ugyanolyan időpontban veszem be, legtöbb 3-4 óra eltérés néha, akkor ugye gyakorlatilag esélytelen, hogy terhes legyek, még akkor is ha belém megy párom?
2017. nov. 21. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen
2017. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, főleg ha régóta szeded, akkor főleg benne van a szervezetedbe.

De ha nem rég kezdted el, akkor egy hónapig ajánlom a gumit, vagy más módszer

Illetve ha kihagysz egy szemet, utána egy-két hétig ne menjen el benned.

Én már 2 éve szedem, én is sokszor izgulok hogy lehetek e terhes mellette de bízom benne hogy nem. Eddig nem volt baj.

Illetve voltak napok amikor iszonyat fáradt voltam és vagy kihagytam vagy kettőt szedtem be valahogy..

De szerencsém volt, isten megsajnalt mer sokat sírtam hogy nehogy terhes legyek..

azóta jobban figyelek, a telefonon 2 emlékeztető is van, illetve mondtam a barátomnak hogy ha lehet kérdezzen rá néha hogy be vettem e.

2017. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, nyugodtan mehet az " imissio penis", aztán az " emissziós seminis", azaz a pénisz behatolása, majd a hüvelybe történő ejakulálása.
2017. nov. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
" emissio seminis" a teló átírja😀
2017. nov. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon szép idegen szót találtál a puncipriccre.

emissio seminis

2017. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Igen, elvegre azert szeded.
2017. nov. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha már okosabb úgyse leszel tőle..
2017. nov. 23. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze.

Viszont azért egy kicsi esély van a terhességre.

2018. márc. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!