Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az hogyha óvszert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha óvszert teszek a péniszemre lekonyul? de gumi nélkül pedig nem?

Figyelt kérdés
nem tudom nekem ez miért van de nagyon zavaró mert csak akor álok fel rendesen akor van bennem ez a tűz hogyha gumi nélkül csinálom, de úgy meg mivel fiatal barátnőm van nem szedhet gyógyszert rizikós, meg a végén így ki kel húznom ami csökkenti az élvezeti értéket.
2017. nov. 22. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez fejben dől el,neked kell "rendbe tenni" a dolgot.

Egyébként egyik férfi sem szeret gumiban szexelni,de mégis sikerül nekik,mert úgy is hajtja őket a vágy.

2017. nov. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nokent tapasztaltam mar ezt. Probaljatok ki a hormon mentes huvely kapszulat, Pharmanex a gyarto, par ezer forint. Aktus elott 10 perccel kell felhelyezze a baratnod, 2-3 oras vedelmet nyujt. Olvassatok utana. Mi egynelore a megszakitasos modszert hasznaljuk, de mogottunk mar van 5 ev, es nagy a bizalom.
2017. nov. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A barátommal is ez volt eleinte.

Sokszor már azt hittem velem van a baj..

De nem mert pár ilyen alkalom után már nagyon kiakadt hogy nem érti mi van, elmondta hogy nagyon tetszek neki de nem tudja miért van ez.

Szóval így nekem kellett közbe lépni mivel megszakítással semmiképp nem akartam.

Így hat elküldtem, hogy mossa meg, majd elkezdtem cumizni, miközben cumiztam kibontottam a gumit, majd gyors ràhuztam és bele is ültem. És ennyi, onnantól kezdve így csináltuk egy két hónapig utána elkezdtem gyógyszert szedni.

Próbáljátok meg így ti is.

2017. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!