Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig tart a fogamzásgátló?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart a fogamzásgátló? Mikor kell beszedni?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam fogamzásgátlót akar szedni a terhesség elkerülése érdekében,csak nem tudja,hogy mikor kéne bevenni (azt hallotta hogy szex előtt néhány nappal),valamint hogy meddig tart a hatása. Nem szeretné gyakran használni.

2017. nov. 22. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Uristen.. Hany évesek vagytok?..

Szexhez van eszetek de ahhoz nincs hogy kicsit utána járjatok a védekezésnek.

Meg eleve téged mit foglalkoztat az ő dolga?

2017. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért baj az ha foglalkoztat az ő dolga? Vagy netán utasítsam el ha segítséget kér tőlem bizalmas dolgokban?

És mit számít a kora? Ha rendszeresen menstruál akkor képes gyereket nemzeni. És mielőtt még jönnél azzal,hogy hát ő túl kicsi hozzá,hozzáteszem hogy a középkorban nála sokkal fiatalabb nők is szültek már gyereket,mégsem halt ki az emberiség.


Azt mondta,hogy már kutatkodott az interneten,de nem talált semmit.

Én ajánlottam az óvszert,tudnék is neki adni,de ő fogamzásgátlót szeretne használni.

2017. nov. 22. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzad fordult segítségért? Hiba volt, mer te meg itt teszel fel értelmetlen kérdést.

Ugyanis nincs olyan gyógyszer ami pl olyan hogy be szedsz egy db-ot és mondjuk 3 napig tart a hatás..

Azt nem ertem hogy miért nem fordultok anyatokhoz ilyen kérdés kapcsán, vagy ha ennyire fiatalok vagytok hogy kérdezni se mertek erről Illetve meg biosz órán se volt erről szó akkor maradjatok a barbizásnál.

Csak nevetni tudok rajtatok, ennyire buta még én se voltam.

A gyakori kérdésen tesztek fel ilyen kérdéseket ahelyett olvasnátok valami jó könyvet ami részletesen ír erről vagy egy cikket a neten..

Illetve mit hisztek, hogy be mentek aztán meg veszitek a tescoba?

2017. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászaton minden kérdésére választ kap.
2017. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Míg abba nem hagyja addig tart. Naponta kell bevenni.


Tehát a kérdésed második felének semmi értelme. Hetedik osztályba még 13 évesen kicsit korai lenne. Nem? Még akkor is ha a középkorban a 12 éveseket már tömték. De nőgyógyász elmesél mindent. Inkább mint a buta ismerősök.

2017. nov. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!