Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A lány akivel ismerkedem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lány akivel ismerkedem pesszáriumot használ. Ezt nem tudna minden lány? Nem értek hozzá, ezért kérdezem

Figyelt kérdés

Az ötödik randin szexeltünk nála és a szex végén kihúztam és az ágyneműre elég sok ment, aztán ezen nevettünk és új huzatot kúztunk, de közben mondta, hogy elfelejtette mondani hogy belé élvezhettem volna, mert van a puncijába ilyen feldugva.


Remélem jót mondok, ez a pesszárium, ugye? Nem nagyon kérdezgettem róla, miután mondta. Azt mondta hogy X gyakorisággal (talán hetente, kéthetente?) kell egyet feltennie és az addig ott van, aztán asszem feloldódik és újat rak. Ez egy hete volt, azóta háromszor találkoztunk és volt vagy 10 szex, egy kivétellel mindig belé élveztem. A fogamzásgátlóra sok lány mondja, hogy a hormonok miatt nem, de akkor ilyet nem lehetne helyette?


Érdeklődve, kíváncsian jöttem ide, kérlek próbáljátok minimumra csavarni a kioktatós hangnemet. Köszi előre is a válaszokat!

23/F, 22/L


2017. nov. 25. 14:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Korábban 3 lány/barátnő volt az életemben. Közülük egyikük szedett tablettát, de a másik kettővel sajnos óvszert kellett használnunk.
2017. nov. 25. 14:51
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

én nem tudok róla, hogy lenne feloldódós pesszárium


"egy sapkaszerű eszközről van szó, amit pontosan a méhszájra kell felhelyezni, KÖZVETLENÜL az együttlét előtt - mondja dr. Boros Edina. Használatát általában kiegészítik valamilyen spermicid anyaggal. Épp ezért a felhelyezés és a szexuális együttlét között legfeljebb két óra telhet el - azt követően a spermicid anyag hatása már nem megbízható."


"Az együttlétet követő 6-12 órán belül ajánlott eltávolítani a pesszáriumot. Az eszközt használat után szappanos vízzel kell elmosni, valamint fontos ellenőrizni, hogy nem keletkezett-e rajta sérülés. Legfeljebb két éven át használható ugyanaz a pesszárium, de a nagyobb biztonság érdekében javasolt hamarabb cserélni."


( [link]

2017. nov. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti nem lehet pesszárium.Az szilikonból van és egész biztos ,hogy csak pár napig viselhető folyamatosan.
2017. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként kérdem tőled: szerinted mennyivel nagyobb macera egy gumit felhúzni, mint egy pesszáriumot felhelyezni?

Arról azért nem is beszélve, hogy messze nem nyújt 100%-os védelmet ("A spermiciddel együtt használt pesszárium hibaaránya nagyjából 5-6 százalék, míg spermicid nélkül ez akár 30 százalék is lehet."), továbbá a betegségek ellen sem véd, így gyakorlatilag csak olyan, összeszokott párok (házastársak) esetén ajánlott használata, ahol a fertőzés kizárt, és ahol nem lenne baj, ha becsúszik egy gyerek.

2017. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
te se vagy egy lángész meg ezekszerint a barátnőd se nagyon tudja mit csinál :D
2017. nov. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehet , hogy spiral volt? Azt szokas tobb ideig fent hagyni.
2017. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Akkor nem pesszárium, hanem valami más. De azt mondta feloldódik és viszonylag ritkán kell felhelyezni, foglalkozni vele. Ilyen "punci kúp" vagy valami létezik?


Privátban kaptam egy olyat, hogy biztos átvertek és készüljek fizetni a gyerektartást majd. Erre a válaszom ide is megírom:

Még csak egyetemista vagyok saját fizetés nélkül és havi 60-80 ezerből élek (vidéken). Ő profi, hivatásos kézilabdás és már most ennyi idősen havi 200 ezret keres és kétszobás lakást bérel csak saját magának egyedül (vidéken). Nem hinném hogy gyerekkel akarná elszúrni a karrierjét és egy csóró egyetemistát magához láncolni.


4: A szüleim arra kértek hogy vigyázzak, mindig használják óvszert ha nincs más. És használtam is. Két csajt megkérdeztem hogy szednének-e tabit, egyszer, aztán mikor mondták hogy nem, utána gumit használtam velük. Aki barátnőmmel tabit használtunk, ott ő mondta hogy akkor érzi a legjobban, hogy egymáséi vagyunk, amikor belé élvezek, aztán még percekig bújunk és ölelkezünk utána.

Mi bajod van?


A pesszáriumot meg a többi hülyeséget a fa szom sem ismeri. Bas sza meg, az utcán ha megkérdeznétek, 10-ből 9 emberből mindenki csak a gumit és a tabit ismeri, vagy maximum már hallott a pesszáriumról, de el sem tudja képzelni hogy azt hogyan is kell használni. Fa szom, azért jöttem ide hogy kérdezzek és tanuljak erről, nem azért hogy ki legyek röhögve és le legyek hülyézve. Bocs hogy tanulni akarok ebben tőlem többet tudó emberektől (tőletek). Szeretném ha normálisan válaszolna mindenki.

2017. nov. 25. 15:30
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Hormonos hüvelygyűrű esetleg?
2017. nov. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Permicid kúp létezik az oldódik de a többi nem

A ki meg azt írta hogy spirál

Annak üzenem hogy a Spiralt a Méhbe helyezi a Nőgyógyász azt senki nem tudja le/ki szedni csak a Doki.

Akár 7 évig is bent lehet. Elsőnek 3 hónap után ellenőrzik aztán 1 vagy 3 év után

2017. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Az valami Pharmatexhez hasonló borzalom lehetett. Gratulálok a babához, meg az okos anyukához is.
2017. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!