Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki vastagabb örmesterrel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki vastagabb örmesterrel rendelkezik (5cm) milyen óvszert vegyen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%

teszkósszatyor mindörökké. Az ócsó

Laci bácsi/97

2010. jún. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
ha neked 5 cm vastagság az őrmester, akkor nekem tábornokom van...
2010. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
nekem meg hadügyminiszter:P
2010. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag óvszerek névleges átmérője 5,2-5,4 centi. Szóval nyugodtan vegyél bármilyet.
2010. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még soha nem rendelkeztem őrmesterrel. Jó pici lehet az az őrmester. Az egyik barátom apukája ezredes, aki "rendelkezik" őrmesterrel, de neki szerintem legalább 100 cm vastag a derékbősége, de nem tudom milyen óvszert vesz. Már régóta házas és vannak gyerekei, lehet, hogy már nincs is szüksége óvszerre.
2010. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne problémázz. A seregben úgy is csak a rendszeresített felszerelést engedélyezik.Azt meg ingyen kapod és méretre.
2010. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hm, a válaszolók nem túl rendesek veled :P


Szóval igen, minden óvszerre 52-55 mm van írva mint szélesség, szóval elméletileg bármelyik jó, de barátomat az 53as Durex szorította, az 52es Lifestyles meg nagyon kényelmes volt, azt mondta. :)

2010. jún. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

5cm-es őrmester.

Hmm.. akkor nem tudom, hogy kerülhettél be a seregbe.

2010. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 picihasim válasza:

Egy páran félreértették a kérdést sztem vagy csak irigyek :P

Neki 5 cm vastag, tehát nem 5 cm hosszú, így akár lehet 30 cm hosszú és 5 cm vastag :)

Egy páran írták, hogy bármelyik jó, sztem is próbálj minél többet kipróbálni Durex...

2010. jún. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mért vagytok szemetek,ha valaki kérdéseket tesz fel?Úgy tudom,tudtam,itt pontosan olyan kérdéseket teszünk fel amire normális választ várunk,és máshol vagy nem tudjuk,vagy nem merünk megkérdezni.Mivel nem fiú vagyok,nem értek hozzá,de szerintem nem lehet túl drága,valóban kikellene több félét próbálni.
2010. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!