Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek tényleg nem elég ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg nem elég ha a pasi elmondja magáról hogy lakással rendelkezik és önálló életet él?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nemtom öregem, én többmindent elárulok magamról: hobbi, végzettség, munka, család, tervek... persze nem az első randin ömlesztve, de meglepődnék ha csak ezért kapcsolatot szeretne egy nő :) ui.: egyébként ha nem kérdezik, akkor ezt mond el utoljára.
2011. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
rendicsek köszi!
2011. aug. 14. 14:53
 3/13 napietus ***** válasza:
95%

hát elég kevés :D maximum a hajléktalan nőket tudod ilyesmivel egyből meghódítani :)


29/N

2011. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
csak azért úgy tudom nem túl szerencsés ha valaki 29 évesen még a szüleivel él de mivel lakásom van (OTP devizás de ez mellékes) talán van némi előnyöm
2011. aug. 14. 14:56
 5/13 A kérdező kommentje:
ja. 29/F
2011. aug. 14. 14:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy van lakásod, még nem jelenti azt, hogy menővagy:D Attól még lehetsz egy balfarok, és ugyanez fordítva.
2011. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 napietus ***** válasza:
100%
persze, pozitívum, mert azt mutatja, hogy van Benned életrevalóság és önállóság. csak azt mondom, hogy ÖNMAGÁBAN kevés, mint Győzike showban a Goethe intézet.
2011. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam balfaroknak, eddig akkor volt kapcsolatom amikor nem is akartam és nem szoktam a nőkkel normálisan beszélni és irányítani sem hagyom magam. Kivétel ezalól a "tényleg nem bunkó" kategória.
2011. aug. 14. 15:03
 9/13 anonim ***** válasza:

hát pénz beszél szokták mondani...

igazán önáló életet lakással lehet csak élni ha meg lakásod van akkor nem vagy csóró

de a lényeg gyakran a részletekben van

én jópár évvel fiatalabb vagyok mint te de már most kevés esélyt látok arra hogy 30 alatt elköltözzek.miért?mert nekem nagyon nem mindegy hogy ha elköltözöm akkor hova.inkább spórolok minnél több önrészt hogy a szerintem megfelelő környéken rakjak fészket.csakhogy imponáljak egy nőnek,nem fogok egy közbiztonságilag forró környékre költözni csakmert ott hamarabb tudom élni az önállót

2011. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"nem szoktam a nőkkel normálisan beszélni"


Hát talán itt a probléma. Talán emiatt nem jön össze. Próbálj meg kedves és eredeti lenni, nem egy bunkó vadállat.

2011. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!