Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kérdezzem meg anyukámat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg anyukámat a fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok. Tudom, hogy az én koromban már nem is kell szülő stb. de szeretnék fogamzásgátlót szedni. (2,5 éves kapcsolatban élek.) Egyszer már elmentünk gyógyszert íratni édesanyámmal, de akkor végül a vérvétel után nem lett belőle semmi. Ennek már több, mint 1 éve. Azóta elég gyógyszer ellenesnek tűnik anyukám. Hogy mondjam neki újból, hogy mostmár szeretnék tablettát szedni? Semmiképp sem szeretném őt kihagyni ebből. Nyilván az anyagiak miatt is. Nagyon köszönöm a válaszokat! 18/L

2017. dec. 3. 21:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy jobb. Köszi.
2017. dec. 10. 19:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem támogatom a fogamzásgátlót!

Rengeteg mellékhatása van, ha semmit nem érzel belőle akkor is károkat okoz benned. Nekem miután abba hagytam 1 évig meg sem jött. Száraz lettem (ott lent) libidó -10. Egy volt jó benne tudtam mikor jön meg. Visszatértünk a gumira, és 1 év után minden a régi! Soha többet bogyó!

2017. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
82%
Szia ! Lehet már eldöntötted, mit választasz.? De szeretném veled megosztani a mi tapasztalatunkat. Apa vagyok, és 17 évesen nekem mondta a lányom, hogy szeretnének szexelni a barátjával. Mi tévő legyen ? Gumi, vagy gyógyszer ? A gumitól fél, mert mi van, ha kiszakad, szinte biztos, hogy terhes marad.Biztosabb a gyógyszer. Én megbeszéltem a nejemmel, hogy menjenek el a nőgyógyászhoz ! Természetesen az azonnal kiírta a gyógyszert. Szedte a lányom, vagy 8 évig. Férjhez ment, és szerettek volna gyereket. Nos 4 évig nem esett teherbe ! Végül mesterséges megtermékenyítéssel(beültetéssel) fogant az unokám. Már 2 éves. Senki nem mondta hivatalosan, hogy a sok év gyógyszerszedés miatt nem esett teherbe, de valószínű.
2017. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó: elég durva lehetett, de nagyon gratulálok!


Édesanyám nagyon könnyen fogadta, sőt ő kérdezett rá. Hogy erről van szó? Köszönöm a válaszokat.

2017. dec. 13. 20:50
 15/15 anonim ***** válasza:
24%

Csak a tisztánlátás kedvéért írom le, kedves 13-as, hogy a lányodnak valószínűleg nem az elfogyasztott fogamzásgátló okozott teherbeesési problémát, hanem az elfogyasztott étolajok. 40 éve olajokat eszünk a zsírok helyett, és ez egy sor emésztési, mentális, immunrendszeri, és főleg hormonális probléma okozója.

Amerikában már beismerték ezt, kis hazánk még egy pár évig hasznot akar bezsebelni a koleszterincsökkentők forgalmazásából.

2017. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!