Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi a teherbeesés valószínű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi a teherbeesés valószínűsége? Többi lent!

Figyelt kérdés
November 6-án abbahagytam a fogamzásgátló szedését 2 év utan, egészségügyi okok miatt. Utana következett a 7 napos szünet, amikor ugye még védett voltam. Ezutan nem kezdtem el szedni tovább. Múlthéten vasarnap, december 3-an együtt voltam a párommal, óvszerrel vékedeztünk, de sajnos kiszakadt és ezt csak a végén vettük észre, DE NEM BENNEM MENT EL!! Sosem megy el bennem, mindig időben kiveszi, biztos, ami biztos alapon. Mikor gyogyszert szedtem, akkor sem ment el bennem soha! Mindketten nagyon megijedtünk és 48 óran belül bevettem az Escapelle nevű esemeny utáni tablettát. Ez december 5-én volt. Semmi mellékhatasat nem éreztem, csak egy kis fejfájást, hanyingert és kicsit rossz volt a közérzetem, de nem véreztem tőle. Ezek szerint akkor nem hatott a tabletta? Vajon törtenhetett valami baj? Vajon a fogamzásgátló az óvszer kiszakadásakor még benne volt a szervezetemben? Vajon mikor fog megjönni így a menstruációm, fogamzasgátló abbahagyása és az esemény utáni után? Nagyon izgulok, remélem tud valaki segíteni!!

2017. dec. 7. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0% az esélye, hogy terhes vagy.
2017. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon szépen köszönöm a gyors valaszt! :) Azert fogok tetsztelni is! Most lenne esedékes a napokban a menstruációm, szerinted meg fog jönni? Nem tudom mennyire borította fel a hormonháztartásom az esemény utani és a fogamzásgátló abbahagyasa együttesen :(
2017. dec. 7. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ígyjárt 2 órán belül be is vette az Escappele bogyót.

Hát nyáron lesz 3 éves a fia.

Jah arra számíts hogy ez egy hormonbomba össze zavarja a ciklust van akinek akár félévig 1 évig is össze vissza jön meg meg kimaradozik

2017. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vészmadárnak is valaszt, remenykedem benne, hogy en nem jártam így, felteve, hogy a fogamzásgátló után amúgy is felborult a ciklusom és nem is élvezett belém :)
2017. dec. 7. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Figyelj ha nem ment el benned az esèlye 0%

mèg esemèny utàni nèlkül is csak 0,000001% lenne hogy az vagy

lehet most kèsni fog a mensid nem is az ezemèny utàni miatt hanem mert àlltalàba fog gàtlòval akik leàlnak nekik kicsot felborulnak a dolgok

2017. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!