Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendesen szedett fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendesen szedett fogamzásgátló+ óvszer használata mellett mennyi a teherbeesés valószínűsége?

Figyelt kérdés
Yasminelle fél éve+ mindig óvszer (durex love)
2009. szept. 5. 15:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
OMFG!!! Minek az óvszer, ha tabit szedsz? Nulla az esélye. Ne használjatok óvszert, ha nincs nemibetegségetek, csak pénzpazarlás...
2009. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
vagy ne szedjél gyógyszert, ilyen esetben felesleges..akkor már inkább pharmatex+óvszer, az legalább nem hormon.
2009. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak a pharmatex rohadt drága.

A lényeg, hogy teljesen fölösleges kombinálni a fogamzásgátlószereket. A tabi is éppen elég biztonságos.

2009. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
ugyanannyi, mintha CSAK óvszerrel, vagy CSAK gyóccerrel védekeznél
2009. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

A gyógyszer arra lett kitalálva, hogy önmagában védjen! Hagyjátok el a gumit, ne félj, nem lesz semmi baj. Az elején én is féltem, de fél év az rengeteg, ha rendszeresen szeded, 0% esélye hogy teherbeess. Ha nagyon félsz, akkor akkor csináljátok először gumi nélkül, mikor már csak pár nap van a mensidig. :) Igy nem kell sokat aggódod fölösen megjön-e, és megnyugszol :)

L/22

2009. szept. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Lett vki terhes fogigátló rendes szedése mellett?
2009. szept. 5. 15:50
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha lett is, az csak azért történt, mert nem rendszeresen szedte: pl: 2-3 nap kihagyás, utána egyszerre vette be őket, vagy este szedte aztán reggel.. én pl. este 6 és 9 körött veszem be, és nincs gáz! Másfél éve szedem, a 21. nap után nem védekeztünk, és nincs semmi csak: eszméletlen élvezet :D

L/22 (előző is én voltam)

2009. szept. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
nem kell az óvszer! ez a világ legnagyobb hülyesége fogamzásgátló mellett óvszert használni, ha már szaroztok a gumival, akkor ne szedjél gyógyszert, mert az egyik fölösleges! a pasid is jó bolond amiért hagyja hogy gumit húzass vele, vagy nagyon tájékozatlanok vagytok és nem vagytok tisztában azzal hogy mire való a fogamzásgátló tabletta vagy túl sok felesleges pénzetek van.
2009. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
antarktiszi kutatók szerint 24,873% .
2009. szept. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Miért kell rögtön leszólni valakit? Biztosan tudják, hogy mi fán terem a fogamzásgátlás, csak az átlagosnál kicsit jobban paráznak! Nem mindegy nektek, hogy mire költik a pénzt? Ha a pasi nem lenne benne, nem húzná fel a gumit, az tuti. Egy csomó minden csökkentheti a gyógyszer hatását. Ha nekik jó ez a plusz védelem, akkor titeket mit zavar? Én azt mondom, hogy így többet kell költeni, de ennyi. Ha akarják, csinálják!
2009. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!