Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen problémám lehet fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen problémám lehet fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eléggé félek, mert már második hónapja szedek fogamzásgátlót, viszont azóta sokszor van alhasi görcsöm. Nem olyan durva, mint menstruációkor, de azért így is fáj. Ráadásul múltkor, amikor szeretkeztem a barátommal és elélveztem, nagyon elkezdett görcsölni a hasam. Azt hittem, véletlen egybeesés, de nem, mert utána is ahogy elmentem, rögtön jött a hasi görcs.


Ez el fog múlni? Még csak nem szokott hozzá a szervezetem, vagy ez így marad, és inkább ne szedjem?

19L


2017. dec. 10. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet félreérthető voltam: mióta szedem, nem menstruáció alatt van fájdalmam, hanem szinte folyamatosan érzem.
2017. dec. 10. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Tudod van egy olyan foglalkozás, hogy orvos... És ő adta a gyógyszert is, szóval menj vissza :)
2017. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az első 3 hónapban hozzá fog szokni a szervezeted.

Nincs a tájékoztatóban,hogy okozhat ilyen tüneteket is?

2017. dec. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen, a hasfájás rajta van. Akkor még egy picit várok, aztán ha nem lesz jobb, visszamegyek.
2017. dec. 10. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!