Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
A kérdés elején szeretném leszögezni, hogy nőgyógyásznak szerettem volna feltenni, de szabadságon van emiatt kiírom, hátha (persze nem az itteni kommentekre alapozok egy ilyen kérdést de kíváncsi vagyok). Elkezdtem fogamzásgátlót szedni pénteken (12.08.) mert megjött, csütörtökön még csak barnázgattam és azt mondta az orvos, h a tényleges első napon kell. Minden nap ugyanabban az időpontban szedem, de vasárnapra(12.10) már teljesen abbamaradt a vérzés. Úgy tudom mindenkinél másféle zavarokat okozhat a hormonrendszerben a tabletta, ezért túlzottan nem vagyok megijedve, de az lenne a kérdésem, hogy ettől függetlenül is biztonságos így, óvszer nélkül a szexuális élet? A betegtájékoztatóban ezzel kapcsolatban annyit írnak, hogy ha első napon veszem be az első tablettát máris védelmet nyújt, az orvosom azt mondta egy hetet várjak vele (ezt be is szeretném tartani), de senki sem hozza összefüggésbe azzal hogy meddig tartott az a bizonyos menzesz.
2017. dec. 13. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert nincs is hozza semmi koze. Sokkal hosszabb nem is lesz soha tabletta mellett amig jo a hormontartalma szamodra.
2017. dec. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!