Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy fiúval pénteken

Nem vettük észre hogy kiszakadt az óvszer csak, hogy mikor megjött egy darab gumi is volt a bugyimban. Két nappal a menstruációm előtt történt. Rendesen van vérzések.



2017. dec. 18. 21:53
 1/4 anonim válasza:
Elélvezett benned?
2017. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megjött akkor megúsztad,de nem vagyok orvos. Én nőgyógyásszal konzultálnék.
2017. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen elélvezett.
2017. dec. 18. 22:00
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem lehet észrevenni, ha kiszakad a gumi? Nálunk is szakadt már ki, és mind a ketten éreztük, ahogy alpattant. Amúgy meg a párom mindig ellenőrzi aktus után, hogy egyben van-e a gumi. A terhességnek kicsi a valószínűsége. De ha alkalmi partner volt, akkor érdemes kérni egy nőgyógyászati vizsgàlatot, nem szedtél-e össze valami nyavalyát.
2017. dec. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!