Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hogy védekezzünk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy védekezzünk?

Figyelt kérdés

Lassacskán fél éve vagyunk együtt a barátommal :) És 100%os vagyok benne,hogy nagyon szeretem. Eddig még csak ő elégített ki engem, amit nagyon élveztem...én valahogy nem merek ODAnyúlni neki. Még sosem elégítettem ki ezelőtt fiút, és nem merek úgymond ' kezdeményezni'. Ő viszont még egyszer sem tette szóvá,hogy igényelné...mert tudja,hogy nekem ő lenne az első. És biztos,hogy vannak igényei. Nem szeretném elszúrni ezt a kapcsolatot. Nem szeretném, ha úgy érezné, hogy nem is akarom a dolgot. Szerintetek hogy kezdeményezzek?

+ valószínű most hétvégén feküdnénk le egymással először, és nem is az együttléttől félek,hanem a fogamzásgátlástól..nem szeretném hormonokkal tömni magam :/ és miután kielégített, már azon izgultaü,hogy terhes leszek..tudom kicsi rá a valószínűség, de hajlamos vagyok nagyon ráparázni..

Szerintetek hogy a legbiztonságosabb? :)

18/l



2017. dec. 27. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű ,hogy húzzatok gumit.Nem fontos kezdeményezned,majd a fiú megteszi,Te meg engedd el magad.
2017. dec. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simogasd meg elobb farmeron keresztul, utana fokozatosan elobb boxerben, utana nekule, o meg onnantol iranyitani fogja, hogy csinald, vagy kerdezz ra:) Gumival vedekezzetek. Nyugi nem olyan konyenn szakad. Ha pedig nem szakadt el, nem valoszinu, hogy terhes leszel. Kellemes hetveget:)
2017. dec. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Én azt mondom, hogy korai még a szex. Játsszatok még, múljon el a félelemed a testétől, legyen természetes egymás érintése, kényeztetése, bárhol.

Kevesebb aggodalom lesz benned az igazi szeretkezéskor. A védekezés sem lesz probléma, ha az óvszer fölhúzása is a játék része lesz.

A Gyakorin sokszor olvasok kiszakadt gumiról, de szerintem valami nem stimmel, mert az óvszer olyan erős, hogy eltépni is alig lehet.

2017. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először is, némi alkohol oldhatja a feszültséget... leginkább 1 pohár bor!


Nyugi, tuti nem rontod el! :)


Használjatok gumit. És legyen elég, legalább egy dobozzal!

2017. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! ^^
2017. dec. 31. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!